У "Дії" запускають тестування пенсійних посвідчень та посвідок на проживання: деталі від Мінцифри

Дата публікації
Перегляди
6685
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
Facebook
Twitter
WhatsApp
Telegram
Viber
У "Дії" запускають тестування пенсійних посвідчень та посвідок на проживання: деталі від Мінцифри

Фото: УНІАН

У застосунку "Дія" починають тестувати два нові документи: пенсійні посвідчення та посвідки на проживання.

У Міністерстві цифрової трансформації повідомили, що пенсійні посвідчення у застосунку будуть як за віком, так і за інвалідністю.

Деталі розповів керівник з розвитку електронних послуг у Міністерстві цифрової трансформації Мстислав Баннік в ефірі 1+1 під час телемарафону у вівторок, 5 липня.

"Ми працюємо зараз на те, щоб запровадити пенсійні посвідчення та е-посвідки на тимчасове проживання. Ще не запустилися, але запустився набір на бетатестування. Наступного або наприкінці цього тижня вийде запустити. Пенсійні посвідчення включають як пенсійне посвідчення за віком, так і за інвалідністю. І це буде так само додатковий документ у "Дії", - сказав Баннік.

Він зауважив, що ці документи передбачатимуть перевірку в онлайн, а також можливість отримання копії. 

"Тут важливо, по-перше, ми позбавляємо людину від необхідності мати документ із собою. Ну і додатковий момент, дуже часто, будемо відвертими, оскільки паперових паспортів в "Дії" немає і не буде, дуже часто пенсійні посвідчення люди використовують як документ, який посвідчує його особу, а не тільки як підтвердження того чи іншого статусу. То у таких людей з'явиться така можливість. Ми з Пенсійним фондом пропрацьовуємо, щоб там завжди були фотографії. Всі ці документи, звісно, передбачають і перевірку онлайн, і якщо документ це дозволяє, то можливість отримання його копії", - додав керівник з розвитку електронних послуг у Міністерстві цифрової трансформації.

За його словами, Україна за рівнем цифровізації за декілька років досягла високих результатів. Естонія починає визнавати, що Україна "зробила величезний крок і все ж вона починає претендувати на номер один".

Нагадаємо, понад 220 тисяч українців залишили у "Дії" заявки на компенсацію зруйнованого окупантами житла.

Розмитнення авто через "Дію": Федоров анонсував нову послугу

Розмитнення авто через "Дію": Федоров анонсував нову послугу

Читайте також:

Повʼязані теми:

Наступна публікація