Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У ДМС закликали українців не планувати поїздки за кордон через затримку видачі паспортів

На поліграфкомбінату "Україна" триває оновлення обладнання.

Державна міграційна служба закликала українців не планувати закордонні поїздки без наявності чинного закордонного паспорта.

Про це заявили у прес-службі ДМС.

"Нині затримка у видачі триває, тому міграційна служба вкотре звертається до громадян з попередженням та порадою жодним чином не планувати закордонну подорож, не маючи на руках чинного паспорта для виїзду за кордон, не звертатися до будь-яких посередників, які обіцяють будь-які конкретні строки виготовлення паспорта", - йдеться у зверненні.

За даними відомства, на поліграфічному комбінаті "Україна" розпочато планову заміну сертифікатів, яка спричинить необхідність оновлення дати та повторного відправлення всіх даних для персоналізації паспортів, що раніше відправлялися міграційною службою.

"Дані будуть відвантажуватися протягом кількох днів, але передача здійснюватиметься у тому ж порядку, у якому ці дані відвантажувалися раніше. Після повторного направлення в онлайн-сервісі "Перевірка оформлення паспорта" зміниться дата відправлення даних на персоналізацію, але це жодним чином не вплине ані на черговість, ані на строк персоналізації", - наголосили у ДМС.

Окремо у міграційній службі запевнили, що у січні 2018 року на поліграфкомбінаті "Україна" заплановано запуск додаткової лінії персоналізації паспортів, завдяки чому протягом найближчих місяців поступово відновиться планова видача закордонних паспортів терміном до 7 або 20 робочих днів, залежно від суми оплаченого адміністративного збору.

Нагадаємо, у грудні на поліграфічному комбінаті "Україна" в черзі перебували понад 600 тис. заявок на біометричні паспорти, натомість він виготовляє лише близько 300 тис. паспортів на місяць.

Раніше в Києві через ажіотаж на біометричні паспорти було відкрито додаткове відділення паспортного сервісу. Тут планують обслуговувати до чотирьохсот відвідувачів на день. Працівники кажуть, що увесь процес подачі документів триватиме не більше 20 хвилин, і ще стільки ж очікування в черзі. Проте за такий сервіс треба викласти додатково 400 гривень. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції