У Дніпрі чоловік із гвинтівкою на балконі під пісню Show Must Go On перелякав перехожих

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сполохані жителі міста викликали поліцію.

У Дніпрі очевидці появи чоловіка на балконі готелю з рушницею в руках викликали поліцію. В оцінці ситуації вони з постояльцем розійшлися, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Глядачами шокуючої сцени випадково стали клієнти заправки: чоловік із гвинтівкою в руках стояв на балконі готелю в епатажних позах під гучний аккомпанемент – волала пісня "Шоу має продовжуватися". Перелякані люди викликали поліцію, а "стрілок", побачивши правоохоронців, сховався у номері. Коли ж нарешті відчинив копам двері, вони побачили біля постояльця  гвинтівку, ніж і купу жіночих прикрас. "Чоловік був трошки у збудженому стані. Незрозуміло, чого можна було очікувати. Тому його дії були небезпечними для оточуючих. Тому затримувати і вилучати потрібно було", - пояснив речник патрульної поліції Дніпра Павло Карманов.

ВідеоУ Дніпрі перехожі викликали поліцію через чоловіка із гвинтівкою, обвішаного прикрасами

Чоловік із гвинтівкою на балконі готелю, увесь обвішений прикрасами, не на жарт перелякав жителів Дніпра. Відвідувачі заправки стверджують, що він стріляв і тому викликали поліцію. Але правоохоронців 43-річний постоялець запевнив, що його гвинтівка лише аксесуар, за допомогою якого він позбавлявся депресії. 

У Дніпрі перехожі викликали поліцію через чоловіка із гвинтівкою, обвішаного прикрасами

"Гарний епатаж – він людям піднімає настрій", - прокоментував свої дії "стрілок". Він скаржиться на жорсткі дії поліцейських під час затримання, а гвинтівку та прикраси називає лише аксесуарами для боротьби з депресією. Киянин пояснив у райвідділку, що приїхав до Дніпра у відрядження. "Я вийшов на балкон. У мене був сумний настрій. Я ввімкнув музику, щоби підняти себе. Вони мене, мабуть, не зрозуміли. Я її просто в руці потримав. Це не рушниця, а "воздушка", - розповів затриманий.

Попередній огляд зброї підтвердив, що гвинтівка дійсно не бойова, проте її все одно направили на експертизу. Усю ніч поліцейські перевіряли затриманого, а він під час допиту жонглював і пояснював, що це йому допомагає розслабитися. Копи з’ясували, що киянин уже мав адміністративні покарання за хуліганство. А через таку кількість жіночих прикрас припустили, що міг бути причетний і до інших злочинів. Але затриманий наполягав, що каблучки та намиста – це деталі образу. "Це я дружині дарую. Колишній. Так, це в мене стиль такий, мені подобається", - пояснив він.

Після допиту затриманого відпустили. В адміністрації готелю до нього жодних претензій не мають. "Якби він стріляв, хто б його відпустив", - пояснила адміністраторка. Захищають киянина і на заправці, працівники якої гостя готелю знають добре. "Він позитивний і життєлюбний, любить показати себе", - сміються вони. За епатажну сцену на балконі киянин не дістав жодного покарання, адже слідів від пострілів довкола готелю так і не знайшли. У відрядженні в Дніпрі чоловік пробуде ще тиждень, проте вже без гвинтівки.

Кореспондент ТСН Ольга Павловська

Залиште свій коментар

Вибір редакції