У Дніпрі гімнастки з булавами вийшли на протест проти закриття школи олімпійського резерву

Будівлю оголосили аварійною, і спортсменок попросили на вихід.

У Дніпрі юні гімнастки вийшли на протест до міської ради, щоб відстояти спортивну школу олімпійського резерву. Просто перед будівлею міськради вони виконали свої спортивні вправи, йдеться у сюжеті ТСН.Ніч.

Дітей будь-якої миті можуть виселити з будівлі, де вже впродовж 40 років готують переможців всеукраїнських та міжнародних змагань. Громадська організація спортивного товариства профспілок раптом оголосила приміщення аварійним та попросила гімнасток на вихід.

Тренери кажуть, що іншого гідного місця для тренувань у місті немає. Про свою школу вони дбають: ремонтують і утримують самостійно. А причиною виселення вважають боротьбу за землю. Школа гімнастики розташована у дитячому парку - у самому центрі Дніпра. Усю територію поруч уже зайняла елітні новобудови.

Заступник міського голови Олександр Шикуленко заявив, що міська влада буде вирішувати питання про передачу будівлі у комунальну власність. Незважаючи на те, що громадська організація відмовила, керівництво міста буде звертатися в інші інстанції - Кабмін та Міністерство освіти.

ВідеоУ Дніпрі юні гімнастки влаштували протест перед міськрадою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: