Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Дніпрі коронавірусна бригада медсестер працює кілька тижнів без виходу з медзакладу

У Дніпрі коронавірусна бригада медсестер працює кілька тижнів без виходу з медзакладу

Двадцять медиків перевели на вахтовий метод роботи.

Україна сьогодні відзначає день медсестри. Принаймні 20 фахівцям обласної лікарні Дніпра, які працюють фактично цілодобово, святкування  довелося відкласти, йдеться у ТСН.12:00.

Вже кілька тижнів медики відділення, де лікують хворих на коронавірус, не були вдома. Обійняти рідних вони зможуть лише по завершенню вахти і тільки за умови, що їхній ПЛР-тест на коронавірус буде негативним.

На боротьбу із недугою тут пішли медики-добровольці. Після зміни вони відпочивають у вільних палатах. Навіть виходити надвір не можуть. Кажуть, що найважче нині у роботі - витримувати по кілька годин у захисних костюмах, коли не можеш навіть сходити до вбиральні.

"Є невелика клаустрофобія. Спочатку була. А так – в мене є ніби костюм, захист і обмеження. Чарівного слова нема. Ми ніколи не бажаємо хорошої зміни", - ділиться один з медиків бригади Сергій Дворецький.

"Звичайно, є хвилювання. Ми живі люди. Ми такі, як усі. Є хвилювання. Але, Бог милував. У нас у всіх негативний (тест)", - каже старша медсестра Ірина Чорна.

Відео У Дніпрі два десятки медиків, які лікують хворих на коронавірус, живуть у лікарняному корпусі

Професійне свято на цілодобовій роботі. Україна відзначає день медсестри. Принаймні 20 фахівцям обласної лікарні Дніпра святкування довелося відкласти. Вже кілька тижнів медики відділення, де лікують хворих на коронавірус, не були вдома. Обійняти рідних вони зможуть лише по завершенню вахти і тільки за умови, що їхній ПЛР-тест на коронавірус буде негативним. Більше про коронавірус в Україні 

У Дніпрі два десятки медиків, які лікують хворих на коронавірус, живуть у лікарняному корпусі

Нагадаємо, станом на ранок 12 травня кількість інфікованих коронавірусом в Україні становила 16 023 особи. За добу виявили 375 нових випадків. Кількість одужалих сягнула вже 3373, 425 - летальних. Безпосередньо у Дніпропетровській області 748 випадків.

Залиште свій коментар

Вибір редакції