Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Дніпрі локомотив протаранив візочок з півторарічною дитиною

У Дніпрі локомотив протаранив візочок з півторарічною дитиною

Бабуся немовляти з візочком переходила колії в непризначеному місці

У Дніпрі півторарічну дівчинку збив потяг, коли її бабуся з нею у візочку в недозволеному місці переходила рейки.

Про це повідомляють журналісти ТСН.

Жінка намагалась скоротити шлях, коли з-за рогу виїхав ремонтний поїзд. Жінка встигла відскочити, а от у візочка застрягли колеса. Хоча швидкість потяга була невелика – уникнути зіткнення не вдалося.

За інформацією видання «Інформатор», жінка схопила травмовану дитину і втекла, її разом з дівчинкою знайшли у будинку патрульні, вони ж терміново і доставили дитину до реанімації дитячої обласної лікарні.

Зараз дівчинку прооперували, наразі вона в стабільно тяжкому стані. Утім, прогнози медиків оптимістичні – загрози життю дитини вже немає і малечу вже перевели до відділення нейрохірургії.

«У дитини були перелом кісток черепа, перелом верхньої щелепи, рана голови, рана обличчя, садна, забиті місця грудної клітки і верхніх кінцівок. Забій головного мозку», каже директор хірургічної служби Дніпропетровської дитячої обласної лікарні Сергій Інюшин.

Відео Застрягли колеса візочка: у Дніпрі півторарічну дівчинку збив потяг

У Дніпрі півторарічну дівчинку збив потяг. Аварія сталася надвечір, коли бабуся з дитиною у візочку переходила рейки. В цей момент з-за рогу виїхав ремонтний вагон. Жінка встигла відскочити вбік, а от у візочка застрягли колеса. Хоча швидкість була невелика, уникнути зіткнення не вдалося. Дивом дитина вижила, в реанімацію дитячої обласної лікарні її доставили патрульні поліцейські. Дівчинку прооперували, нині вона у стабільно важкому стані. Втім, прогнози медиків оптимістичні.

Застрягли колеса візочка: у Дніпрі півторарічну дівчинку збив потяг

А у реанімації обласної лікарні Кіровоградської області другу добу рятують 10-річного Івана, який потрапив під залізничний вагон у Знам’янці. Через величезну крововтрату дитина перебуває у комі, у нього ампутовано ноги. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції