У Дніпрі невідомі дощенту спалили авто відстороненого головреда місцевої газети

Жінку відсторонили від посади через службове розслідування.

У Дніпрі невідомі підпалили авто відстороненого головного редактора місцевої газети "Зоря".

Про це Ксенія Зайцева написала особисто на своїй сторінці у Facebook.

"Автомобіль нашої сім'ї підпалили сьогодні близько 3-ї ранку! Нахабно і зухвало, з відчуттям безкарності, в самому центрі міста, у дворі житлового будинку №15 на вулиці Михайла Грушевського (Карла Лібкнехта)", - повідомила вона.

За словами Зайцевої, можливість самозаймання виключається, адже незадовго до пожежі камера відеоспостереження сусідів зафіксувала двох осіб біля авто.

"З огляду на події останніх 2-х тижнів (починаючи від мого відсторонення з посади головного редактора і наступних судових позовів), дуже складно пов'язати інцидент із чимось, крім своєї професійної діяльності", - наголосила відсторонений головред.

Окремо жінка розповіла, що жодне з авто, які були припарковані поруч, не були пошкоджені лише завдяки швидкій реакції сусідів і своєчасному приїзду пожежників.

"Своїми варварськими методами друга сторона відкрила нам дорогу для всіх методів щодо забезпечення захисту честі і гідності, а також життя і здоров'я нашої сім'ї", - додала Зайцева.

Зазначимо, 1 серпня головреда відсторонили від посади керівника комунального підприємства Дніпропетровської облради "Редакція газети "Зоря" на два місяці, протягом яких триватиме службове розслідування, яке проводиться через звернення наглядової ради газети щодо неодноразового порушення Зайцевою умов трудового контракту, укладеного з Дніпропетровською облрадою, а також систематичне порушення Положення про управління підприємствами, які перебуває в управлінні Дніпропетровської облради.

Нагадаємо, раніше у курортному містечку на Миколаївщині невідомі підпалили нічний клуб. На думку власника клубу, підпал влаштували конкуренти.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: