Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Дніпрі під час напівмарафону збирали гроші на протез ветерану АТО, який втратив руку на Донбасі

Чоловіку потрібно 100 тисяч гривень, щоб повернутися до боксу, яким займався до війни.

У Дніпрі 2,5 тисячі людей із 11 країн світу взяли участь у INTERPIPE Dnipro Half Marathon на дистанцію 21 кілометр, йдеться у сюжеті ТСН. Ранок.

Напівмарафон проходив найдовшою набережною Європи, краєвиди якої, на думку організаторів, мали допомогти учасникам. Також для спортсменів влаштовували ще й концерти уздовж траси.

Для багатьох це була не лише спроба встановити рекорд, а й зробити добру справу. Учасники благодійного забігу на дистанцію 2 км у такий спосіб збирали гроші на сучасний протез воїну АТО, який через вибух втратив руку.

Випробування забігом обрали 800 людей, серед них не лише професійні спортсмени, а й просто люди, що люблять спорт. Це вдвічі більше, ніж торік.

Фотогалерея Спортсмени, діти і Кличко: як кияни бігали столицею до Дня міста (13 фото)

"Не оплачуються спортивні протези державою, відповідно ми намагаємося виправити цю ситуацію. По-перше, привернути увагу, щоб, можливо, все-таки змінилося ставлення чиновників, влади, тому що зараз це вважається як така собі забаганка", - заявила ведуча ТСН Соломія Вітвіцька.

Спортсмени долають два кілометри, щоб зібрати гроші на спортивний протез ветерану АТО Руслану Мураєву, який торік підірвався на міні біля селища Кримське. Він втратив руку, та мріє знову займатися боксом, яким захоплювався до війни.

"Протез – там три насадки різні: віджимання, штанга, гантелі і насадка для єдиноборств. Весілля в мене буде у серпні. Мрія – щоб все змінилося вже. Хай війна скоріше закінчиться", - розповів ветеран АТО Руслан Мураєв.

Вартість протеза, що дозволить Руслану займатися спортом, - 100 тисяч гривень. Він обіцяє боротися за повноцінне життя і навіть готуватися до паралімпіади.

Відео Дві з половиною тисячі людей з 11-ти країн світу бігли у Дніпрі

Кореспондент ТСН Ольга Павловська

Залиште свій коментар

Вибір редакції