У Дніпрі під виглядом наукових конференцій влаштовували секс-тури іноземцям

Секс-туристами були солідні іноземці, переважно із Туреччини.

У Дніпрі правоохоронці перекрили та ліквідували канал секс-туризму на території міста.

Про це повідомляє поліція Дніпропетровської області.

"Під вигаданими приводами, як то наукові конференції, зустрічі в рамках міжнародної співпраці чи обміну досвідом, іноземці прилітали до України. Їх зустрічали в аеропортах Запоріжжя чи Харкова та перевозили у Дніпро",- розповів заступник начальника відділу управління боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми Роман Захаров.

У Дніпрі "науковців" розселяли в готельно-ресторанних комплексах та знайомили з "програмою" секс-туру.

Дівчат іноземцям привозили до номерів чи везли чоловіків до місця, де вони могли самі вибрати дівчат. Деякі секс-туристи влаштовували собі екскурсію по місту з обраним гідом.

Вартість такого туру складала декілька тисяч доларів та включала переважно чотири дні з четверга по неділю. До надання секс-послуг було залучено близько 30 дівчат віком від 18 до 25 років.

"Сума самої послуги залежала від тривалості спілкування з дівчатами та особливостей надання секс-послуги і доходила до 3,5 тисяч гривень. Тисячу з них забирав організатор, а решта йшла дівчатам. Всі "туристи" доволі таки заможні люди. У себе на батьківщині вони, зазвичай, мають сім'ї, а сюди приїздили "відпочити" на вихідні", - додав Захаров.

Бізнес організував громадянин Азербайджану 1991 року народження, який має постійну посвідку на проживання в Україні. У ніч проти 9 вересня його затримали, коли він саме "забезпечував" туристів із Туреччини дівчатами для розпусти. Фігуранту повідомлено про підозру за ст. 302 ККУ (звідництво) КК України. 

Нагадаємо, поліцейські провели масштабну спецоперацію та затримали організаторів мережі борделів у Києві та області. Мережа борделів, в якій надавалися різноманітні сексуальні послуги, функціонувала упродовж трьох років. Клієнтам також продавали наркотичні засоби "метадон" та "амфетамін".

Під час спецоперації було затримано 12 осіб – 53-річний організатор, диспетчери та водії-охоронці, які доправляли повій за адресами, забезпечували їхню охорону та працювали як інкасатори. 

Залиште свій коментар