Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Дніпрі після смерті господаря кози збилися у зграю із собаками та котом і оселилися у сквері

Люди намагалися відловити кіз, щоб прихистити у себе.

У Дніпрі люди влаштували цілу операцію, щоб відловити здичавілих кіз. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Кози Білка та Руда і козел Мефодій-молодший живуть родиною з чотирма собаками, цуценям та котом. Вони опинилися просто неба півроку тому, відколи згорів будинок їхнього господаря. Чоловік загинув, а всі його тварини розбіглися хто куди.

ВідеоУ Дніпрі люди влаштували цілу операцію, щоб відловити здичавілих кіз

Після смерті господаря свійські тварини збилися у зграю з собаками та котами і оселилися у сквері. Деяких вбили на м'ясо, решті загрожують морози. Волонтери намагалися їх упіймати, аби помістити у приватне господарство, та кози настільки здичавіли, що втекли.

У Дніпрі люди влаштували цілу операцію, щоб відловити здичавілих кіз

Майже всіх кіз зі стада відловили місцеві, більшість тварин з’їли. Кільком пощастило потрапити до притулку. Лишилися просто неба троє і вони невловимі, визнають місцеві. Небайдужі жителі взяли кіз-безхатьків під опіку. Здичавілих тварин підгодовують власним коштом – овочами та кашами.

Інші жителі тим часом викликали на допомогу волонтерів. Ті розробили цілу рятувальну операцію, щоби кози не загинули під час морозів. Та опікуни здичавілих кіз обурені: вони вимагають гарантій, що козам та цапку не спричинять стресу.

Рятівниця кіз намагається привабити їх кукурудзою. Помічники довкола скверу чекають на тварин. Обіцяють: заберуть у приватне господарство всіх, разом із собаками та котами. Безпеку гарантують.

Та попри всі вмовляння, кози із цапом стрімголов кидаються геть і на повній швидкості тікають від рятівників у балку. Тож небайдужі розробляють тепер інший план, як захистити тварин від мисливців та морозів.

Кореспондент ТСН Ольга Павловська

Залиште свій коментар

Вибір редакції