Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Дніпрі почали боротьбу з поширенням вірусу грипу і ГРВІ у міському транспорті

За рішенням мерії, дезінфекція триватиме щонайменше два тижні

Ударити по грипу дезінфекцією вирішили в Дніпрі, бо ж там перевищено епідемічний поріг захворюваності, йдеться в ТСН.12.00.

Аби зупинити поширення вірусу, після кожного рейсу обробляють пасажирські автобуси. В салоні після цього відчувається запах дезінфекційних засобів, але дихати не важко. Засіб вивітрюється, тож пасажири незручностей не відчувають.

Автобус зараз з кінцевої зупинки вирушатиме в черговий рейс. Працівниці лабораторного центру у масках та білих халатах протирають усі поручні. Окремо обробляють підлогу. Бризкають зі спеціальної ємності. І так після кожного рейсу.

Запевняють, що дезінфекційний засіб цілком безпечний для пасажирів. А от від хвороби може захистити. Адже саме через немиті руки та поверхні у публічних місцях інфекція розноситься найшвидше.

Відео У Дніпрі після кожного рейсу дезінфікують пасажирські автобуси

Ударити по грипу дезінфекцією - до таких заходів вдалися у Дніпрі - там перевищено епідемічний поріг захворюваності на грип та ГРВІ. Аби зупинити поширення вірусу, після кожного рейсу обробляють пасажирські автобуси. Як це відбувається - у сюжеті.  

У Дніпрі після кожного рейсу дезінфікують пасажирські автобуси

Проводити санітарну обробку громадського транспорту вирішила мерія. Загалом на маршрутах Дніпра працює тисяча двісті великих та малих автобусів. Усі водії тепер працюють у масках. За рішенням мерії, дезинфекція триватиме щонайменше два тижні. Усе коштом перевізника.  «Ручки, поручні, кропимо поверхні. Це зменшить набагато мікробів, в автобусі мало провітрюється, а народу проходить багато», - каже дезінфекторка Любов Воронкова.

як грип та грві діють на організмі, інфографіка
ТСН.ua

«Насправді це коштує зовсім небагато. Від п’яти гривень на один транспортний засіб і сума може збільшуватися, в залежності від засобу, що використовується. Оплачують автотранспортні підприємства, тому що за законодавством - це їхній обов’язок», - повідомляє  спеціаліст міського департаменту транспорту Іван Васючков.

На усі автобуси чекає ще й посилена обробка - після робочого дня. Вже на підприємствах їх дезінфікують концентрованим розчином. А потім лишать на провітрювання салону.

Залиште свій коментар

Вибір редакції