У Дніпрі помер чоловік, у якого підозрюють коронавірус

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Дніпрі помер чоловік, у якого підозрюють коронавірус

Associated Press

Мешканець Дніпра повернувся з Єгипту і займався самолікуванням.

У Дніпрі помер 45-річний чоловік, у якого є підозра на інфікування новою коронавірусною інфекцією. 

Про це повідомила пресслужба Дніпропетровської облдержадміністрації.

Чоловік тиждень тому повернувся з Єгипту. Він мав погане самопочуття, але до медиків звернувся лише сьогодні, 24 березня. Вже у лікарні у хворого діагноствали пневмонію. Пацієнт був у важкому стані. 

Медики Дніпровської міської лікарні №21 намагалися врятувати чоловіка, але безрезультатно. 

За словами голови Дніпропетровської облдержадміністрації Олександра Бондаренка, результати тесту на коронавірус будуть відомі завтра, 25 березня.

"Після десятиденної подорожі він занедужав, проте займався самолікуванням. Звернувся до лікарів в останній момент. На жаль, попри максимальні зусилля, врятувати пацієнта не вдалося", - розповів Олександр Бондаренко.

Наразі у Дніпропетровській області два лабораторно підтверджені випадки коронавірусу. Ще дев’ять людей нині перевіряють на  COVID-19.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

В Україні зафіксовано 99 випадків зараження новою коронавірусною інфекцією

В Україні зафіксовано 99 випадків зараження новою коронавірусною інфекцією

 

Наступна публікація