Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Дніпрі протест проти помісної церкви викликав протистояння

Поки одні читали молитви, інші - співали гімн України та народні пісні.

21 травня, у понеділок, під Дніпропетровською обласною радою десять осіб, п‘ятеро з яких діти, зібралися на "мітинг" проти створення української автокефальної церкви.

Близько 50 небайдужих мешканців міста вийшли, аби не допустити проведення цього, на їхню думку, "псевдомітингу" для російських ЗМІ. Там були і атовці з плакатами "Самостійній Україні – самостійну церкву", йдеться в сюжеті "ТСН.Ранок".

Між сторонами почалися сутички, штовханина і, навіть, плювки в обличчя. Поки одні читали молитви, інші - співали гімн України та народні пісні.

Діти мліли після двох годин під пекучим сонцем. Поліція викликала швидку допомогу, але батьки не дали їм оглянути дітей. За словами останніх, діти своїм плачем допомагають молитві. Проте, соціальні служби з цим не погодилися і пообіцяли вивчити умови, в яких виховують цих дітей.

ВідеоУ Дніпрі протестували проти єдиної помісної церкви

Противники помісної церкви прийшли під стіни облради з малими дітьми, вагітними жінками та пенсіонерками з іконами. Там на них вже чекали АТОвці з плакатами "самостійній Україні – самостійну церкву". Між сторонами відразу почалися сутички, штовханина та навіть плювання в обличчя. Поки одні читали молитви, інші співали гімн України та народні пісні. Діти після двох годин під пекучим сонцем мліли. 

У Дніпрі протестували проти єдиної помісної церкви

Залиште свій коментар

Вибір редакції