У Дніпрі розпочали будівництво нового терміналу: чи закриють на час робіт старий

У Дніпрі розпочали будівництво нового терміналу: чи закриють на час робіт старий

Одночасно зводитимуть термінал та злітно-посадкову смугу.

У Дніпрі розпочали роботи з будівництва нового летовища. Старий термінал на час робіт працюватиме, як і раніше.

Про це йдеться у ТСН ранок.

Будівництво нового міжнародного аеропорту просто на території старого летовища розпочали в Дніпрі. Одночасно зводитимуть термінал та злітно-посадкову смугу. Її довжина становитиме три тисячі двісті метрів, тож дозволить приймати найбільші у світі пасажирські судна. Стару смугу на час робіт не закриватимуть, відтак аеропорт роботу не припинятиме.

"Вартість аеродромного комплексу оцінюють у понад п'ять з половиною мільярдів гривень. Це мають бути державні гроші. Поки виділили лиш триста мільйонів з цієї суми. А от новий термінал своїм коштом зводитиме приватний інвестор, який вже реалізував аналогічний проект у Харкові. Роботи в Дніпрі він оцінює у майже два мільярди гривень", - повідомив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

Зазначається, що у новому аеропорту буде працювати сучасна навігаційна система, що дозволить пілотам та літакам сідати за будь-якої погоди. 

Відео У Дніпрі розпочали будівництво нового міжнародного аеропорту

Будівництво нового міжнародного аеропорту - просто на території старого летовища - розпочали в Дніпрі. Одночасно зводитимуть термінал та злітно-посадкову смугу. Її довжина становитиме 3200 метрів, тож дозволить приймати найбільші у світі пасажирські судна. Стару смугу на час робіт не закриватимуть, відтак, аеропорт роботу не припинятиме. Вартість аеродромного комплексу оцінюють у понад 5,5 мільярда гривень. Це мають бути державні гроші. Поки виділили лиш 300 мільйонів з цієї суми. А от новий термінал - своїм коштом - зводитиме приватний інвестор, який вже реалізував аналогічний проект у Харкові. Роботи в Дніпрі він оцінює у майже 2 мільярди гривень.

У Дніпрі розпочали будівництво нового міжнародного аеропорту

Нагадаємо, що  медичний літак, що перевозив російського опозиціонера Олексія Навального з Росії до Німеччини, прибув до харківського аеропорту.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів