Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Дніпрі рятують життя водію-герою, який три роки тому намагався зупинити вбивцю патрульних

Тоді чоловік ризикував власним життям, зараз на кону також найцінніше.

Зупиняв убивцю патрульних, ризикуючи життям, а тепер сам потребує допомоги – у Дніпрі небайдужі рятують Валерія Тімоніна, водія маршрутки, який у вересні 2016 року вразив своїм вчинком усю Україну. Тоді чоловік своїм бусом намагався зупинити озброєного вбивцю, що розстріляв двох поліцейських, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Патрульні з фруктами йдуть до лікарні підтримати героїчного водія. "Щоби ви молодцем трималися. Ми в це віримо всі", - кажуть вони. Валерій Тімонін на лікарняному ліжку не стримує сліз – він соромиться уваги і того, що з цим випробуванням не зміг впоратися сам.

Відео У Дніпрі небайдужі рятують Валерія Тімоніна, який 2016 року зупиняв убивцю патрульних

У вересні 2016 року чоловік своїм бусом намагався зупинити озброєного вбивцю, що розстріляв двох поліцейських. А тепер, коли допомога знадобилася йому самому, навіть друзям не сказав, що бореться зі смертельною хворобою. Реквізити для допомоги: 4149439007868197 Тімоніна Віра Іванівна (дружина)  

У Дніпрі небайдужі рятують Валерія Тімоніна, який 2016 року зупиняв убивцю патрульних

Медаль та нагородна зброя – тоді він зніяковів і відмовився від допомоги, яку містяни почали збирати на ремонт зрешеченого кулями буса. Його відновив самотужки і знову повернувся на маршрут, допоки раптом не відчув, що дихати стає все тяжче. "Не доведи Боже, напад – я все-таки людей вожу, я за них відповідаю. Як захворів – одразу розрахувався. Я не люблю, розумієте, як вам сказати, тягарем не можу бути", - зізнається Валерій Тімонін.

Попри важкий діагноз – рак легенів – допомоги просити не захотів ані в патрульних, ані в посадовців, ані в колег, з якими працював останні 17 років. Вони дізналися про біду випадково і написали про це у соцмережах. "Він у нас дуже скромний. Він ніколи не просив. Спочатку плакав, зараз наче заспокоївся. Все-таки приємно, якщо людину пам’ятають", - каже дружина Віра Тімоніна.

Медики, які призначили Валерію хіміотерапію, кажуть, що надія є, але попереду тривала боротьба. "Це роки, скеровані на збереження здоров’я. Ми зробили і зробимо все можливе", - обіцяє головний лікар міської лікарні №4 Костянтин Чебанов.

У свої 65 Валерій Тімонін обіцяє патрульним боротися за власне життя: "Витримаю". Попри небажання Валерія просити допомоги, небайдужі містяни вирішили підтримати родину, адже усі втрьох – чоловік, дружина та донька з інвалідністю – живуть лише на власні пенсії. Підтримати їх і зробити внесок у перемогу героїчного водія над страшною хворобою можна пожертвою на картку "ПриватБанку" 4149 4390 0786 8197. Її власниця – дружина, Тімоніна Віра Іванівна.

Кореспондент ТСН Ольга Павловська

Залиште свій коментар

Вибір редакції