Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Дніпрі шукають шахраїв, які видурюють кошти у наркозалежних через фейкові сайти

Місто масово заполонили "реклами" на фасадах будинків

У Дніпрі поліцейські разом з небайдужими боролися з наркорекламою за допомогою фарби, йдеться в ТСН.12.00.

Адреси месенджерів, де можна замовити дозу, з’являються чи не по всьому місту – на фасадах, парканах та навіть тротуарах. Більше сотні дніпрян встали на боротьбу із цим рекламним сміттям. Вони озброїлися жовтою та синьою фарбою і малювали на таких написах державний прапор.

У поліції кажуть, шукають як наркоторговців, так і людей, що псують стіни та паркани. Виявляється, вже навіть з’явилися шахраї, які в такий спосіб видурюють гроші в наркозалежних.

«Ці написи - їх безліч! Близько 50 відсотків - це просто шахраї, які намагаються заробити гроші на тому, що рекламують, нібито продають, але насправді збуту не відбувається. Реальні адреси, які займаються збутом, вони в процесі документування», - каже начальник відділу управління протидії наркозлочинності Владислав Мозговий.

ВідеоУ Дніпрі розпочали боротьбу з наркорекламою за допомогою фарби

Адреси месенджерів, де можна замовити дозу, з'являються чи не по всьому місту. Більше сотні дніпрян встали на боротьбу із цим рекламним сміттям. Вони озброїлися жовтою та синьою фарбою і малювали на таких написах державний прапор.

У Дніпрі розпочали боротьбу з наркорекламою за допомогою фарби

Залиште свій коментар

Вибір редакції