Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Дніпрі спалили велетенську зірку-вінок, через яку побилися місцеві активісти

Вона не простояла й доби.

Зірка у вогні. У Дніпрі невідомі вночі спалили п’ятикутну конструкцію, яку 9 травня встановили біля монументу Слави представники забороненої організації "Союз радянських офіцерів", йдеться в ТСН.12.00.

Очевидці розповіли, що побачили невідомих у масках. Ті запалили величезний вінок та одразу втекли. Дерев'яну конструкцію, що прикрашали ялинкові гілки, швидко охопило полум'я. Свідки викликали рятувальників. Ніхто не постраждав.

Саме через цю зірку напередодні виникла штовханина біля монументу Слави. Прихильники забороненої організації вимагали спершу пропустити крізь кордони транспорт, щоб урочисто провезти вінок навколо пам'ятника. Врешті після сутичок з поліцейськими понесли конструкцію на руках. Трохи пошкоджену, у чорному, а не червоному забарвленні, зірку таки встановили біля монументу. Але вона не простояла й доби.

ВідеоУ Дніпрі невідомі спалили п'ятикутну конструкцію, встановлену біля монументу Слави

Очевидці розповіли - побачили невідомих у масках. Ті запалили величезний вінок та одразу втекли. Саме через цю зірку напередодні виникла штовханина біля монументу Слави. Прихильники забороненої організації "Союз радянських офіцерів" вимагали спершу пропустити крізь кордони транспорт, щоб урочисто провезти вінок навколо пам'ятника. Врешті після сутичок з поліцейськими понесли конструкцію на руках. 

У Дніпрі невідомі спалили п'ятикутну конструкцію, встановлену біля монументу Слави

Залиште свій коментар

Вибір редакції