Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Суд визнав, що хлопець розумів, що вчиняє.

У Дніпрі оголосили вирок школяру, обвинувачуваному у подвійному вбивстві. Валентин Земцов отримав довічний термін ув’язнення, передає кореспондент ТСН.  

Суд визнав, що засуджений діяв навмисно і розумів, що вчиняє, хоч перебував у стані алкогольного сп’яніння.

П'яний одинадцятикласник у березні минулого року вдерся до хати сусідів в Павлограді. Вбив чоловіка і чотирирічну дитину. Вагітна жінка, що дістала кілька ударів ножем, дивом врятувалася. Уже після трагедії вона народила хлопчика. На суді постраждалої не було. Рік тому жінка, яка втратила чоловіка та сина, перестала вимагати для засудженого довічного терміну.

18-річного школяра, усього в крові, поліція затримала за кілька годин після злочину. Син підприємця та пасинок павлоградської судді провину визнав, але за півтора роки так і не пояснив причини такої жорстокості. Колишня суддя павлоградського суду також була присутньою на засіданні – вони з засудженим не виявили жодних емоцій під час зачитування вироку та не сказали ані слова.

Задля уникнення впливу на правосуддя, Валентина Земцова судили не у рідному місті.

Кореспондент ТСН Ольга Павловська

Відео Школяра, який у Павлограді зарізав двох людей, ув’язнили довічно

Вирок виніс районний суд Дніпра – аби уникнути вплив на правосуддя, Валентина Земцова судили не у рідному місті. Суд визнав, що засуджений діяв навмисно і розумів, що вчиняє, хоч перебував у стані алкогольного сп’яніння. Постраждалої, яка вижила після нападу, не було на засіданні.

Школяра, який у Павлограді зарізав двох людей, ув’язнили довічно

Залиште свій коментар

Вибір редакції