Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Дніпрі та Запоріжжі аферисти продали тисячі квитків на фальшиві вистави з Горянським

Артисти про свої “гастролі” навіть не здогадувалися.

Театральна афера одразу у кількох областях України: шахраї продали тисячі квитків на вистави з Володимиром Горянським, Олексієм Вертинським та Лілією Ребрик, проте самі  артисти, як виявилося, про ці гастролі навіть не здогадувались. Про це йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

ВідеоУ кількох областях України шахраї продали квитки на неіснуючі вистави відомих акторів

Шахраї продали тисячі квитків на вистави з Володимиром Горянським, Олексієм Вертинським та Лілією Ребрик, проте самі артисти, як виявилося, про ці гастролі навіть не здогадувались. Люди, які не отримали видовища, намагалися повернути хоча б гроші, але жодних слідів реалізаторів квитків поки не знайшли.

У кількох областях України шахраї продали квитки на неіснуючі вистави відомих акторів

Замість вистави "Тестостерон" дніпровські театрали побачили лише зачинені двері. У палаці культури про гастролі зірок нічого не чули. Обурені люди викликали поліцію.

Поліція почала розслідування. Виявляється, квитки на зіркові спектаклі продавали кур’єри. Вони приходили до установ з яскравими афішами і пропонували долучитись до прекрасного. Наразі відомо про принаймні два фальшиві спектаклі – “Тестостерон” та “Ол інклюзів або №13”.

Після Дніпра Горянського та Вертинського обіцяли показати у сусідній області, але №13 виявився нещасливим і для Запоріжжя. На спектакль з відомими акторами сюди прийшли десятки людей. Але двері філармонії зачинені – всередину нікого не пускають. Замість афіш оголошення – філармонія не відповідальна за цей спектакль.

Потерпілі кажуть, що кілька місяців тому вже купували квитки у тих самих кур’єрів і все було нормально. Що сталось тепер - не розуміють.

Самі актори, на яких людей заманили в театр, здивовані. Володимир Горянський каже: жодних гастролей на цей період не планував.

Кур’єри зникли. Зв’язку з тими, хто надсилав оголошення через вайбер, також немає. Телефони, вказані на афішах, вимкнені.

У Запорізькій філармонії розповідають – якісь підприємці і справді пропонували привезти відомих акторів.  Але коли треба було укладати угоду - зникли. Театралам радять купувати квитки лише в касах чи в перевірених агенцій.

Аферистів від культури тепер шукатиме поліція. Припускають, що потерпілих будуть тисячі. Адже аналогічний спектакль був анонсований у Харкові.

Кореспонденти ТСН Яків Носков, Ольга Павловська

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції