Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Дніпрі три дні поспіль "мінують" школи: евакуювано понад 10 тисяч дітей

Нині зловмисника розшукують фахівці з кіберполіції.  

У Дніпрі третій день поспіль невідомі повідомляють про "замінування" у школах, зривають уроки та змушують нервуватися тисячі містян. Батьки школярів зізнаються, що бояться відпускати малечу на заняття. Дивує і географія псевдомінувань: усі навчальні заклади розташовані в одному районі міста. Хто й навіщо сіє паніку, дивіться у сюжеті ТСН.19:30.

"Заміновано" 11 шкіл, евакуйовано понад десять тисяч учнів. Інформація про вибухівку надійшла близько дев'ятої ранку електронним листом на скриньку СБУ. Дітей вчителі миттєво вивели на вулицю. Фахівці, які прибули на місце, оглянули всі приміщення шкіл та території, але вибухівки не знайшли.

І так - уже третій день поспіль. Позавчора анонім повідомив про те, що нібито вибухівку закладено в трьох школах. А вчора кінологи перевіряли чотири навчальних заклади. Спершу вчителі вважали, що "мінує" школи хтось із учнів. Мовляв, захотіли відпочити та й заодно зірвати контрольні роботи. Утім згодом зрозуміли, що псевдомінери не учні.

Відео Третій день поспіль у Дніпрі невідомі повідомляють про замінування шкіл: хто і навіщо сіє паніку

Батьки школярів зізнаються – вже бояться відпускати малечу на заняття. Дивує і географія мінувань. Всі навчальні заклади розташовані в одному районі міста. Хто і навіщо сіє паніку – дізнавалася ТСН.  

Третій день поспіль у Дніпрі невідомі повідомляють про замінування шкіл: хто і навіщо сіє паніку

"Щоб перенести контрольну – це має бути предмет два дні поспіль. Не обов'язково вони саме таким чином у розкладі стоять", - пояснює Світлана Гавриленко, директорка середньої загальноосвітньої школи №121.

Батьки дітей також сумніваються, що до інциденту причетні учні, оскільки хвиля "мінувань" пройшла одночасно в багатьох школах. Найімовірніше, анонім намагається влаштувати паніку.

"Це дестабілізація в суспільстві. Батьки дуже схвильовані і це передається дітям", - каже Олександр Мельник, директор середньої загальноосвітньої школи №45.

За три дні особу псевдомінера слідчі досі не встановили. Його електронний слід нині шукають фахівці з кіберполіції.  

Антон Мачула

Залиште свій коментар

Вибір редакції