У Дніпрі в одній зі шкіл коронавірус виявили у п'яти вчителів

У Дніпрі в одній зі шкіл коронавірус виявили у п'яти вчителів

Заклад закрили, а дітей та вчителів відправили на дистанційне навчання.

У Дніпрі школа №137 не пропрацювала і двох тижнів з 1 вересня. Заклад припинив свою очну діяльність через виявлений у вчителів коронавірус.

Про це повідомляють Дніпро News.

У школі зафіксували спалах коронавірусу. Хворобу виявили у 5 вчителів, двоє з них - викладачі молодших класів. Адміністрація закладу запевнила, що за перших симптомах вчителі одразу звернулися до сімейних лікарів.

"Працівники, відчувши себе зле, звернулися до медиків. Сімейні лікарі дали їм направлення на проходження тестів", - зазначила директорка 137-ї школи Ірина Гайдар.

Коли ПЛР-тест підтвердив захворювання, школу закрили на карантин. Дітей перевели на дистанційне навчання строком на 2 тижні з 14 по 27 вересня.

За словами директорки закладу, жодного випадку захворювання серед учнів поки не зафіксовано.

Нагадаємо, що навчатимуться школярі дистанційно, чи очно залежатиме від карантинного зонування, яке наразі діє в країні.

 

 

Відео Навчальний рік і коронавірус: якими були перші два тижні нового навчального року

Коронавірус фактично щотижня коригує навчальний процес по всій Україні. Через це нелегко усім: і учням, і вчителям, і батькам. Якими були перші два тижні нового навчального року та які проблеми вже виникли – нам розповість наш кореспондент Петро Кузик.

Навчальний рік і коронавірус: якими були перші два тижні нового навчального року

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів