Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Дніпрі власники МАФів вийшли супроти екскаваторів із битками, яйцями та зеленкою

У бійку довелося втручатися поліції.

У Дніпрі побилися власники МАФів та комунальники. З’ясування стосунків супроводжувалося стусанами і обливанням зеленкою, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Одні саме приїхали зносити незаконні кіоски і мали на це рішення міськвиконкому, інші ж, а саме власники майже 30 торговельних точок, стали на захист свого майна. Вони озброїлись битками, яйцями та зеленкою. Коли МАФи почали трощили екскаватором, їхні захисники підпалили покришки.

Між підприємцями та муніципальною вартою зчинилася бійка. Вона тривала, аж поки у конфлікт не втрутилась поліція. П'ятьох найактивніших учасників протистояння затримали та доправили до відділка. А МАФи таки знесли.

ВідеоУ Дніпрі спроба знести десятки МАФів закінчилась масштабною бійкою

Комунальники приїхали зносити незаконні кіоски і мали на це рішення міськвиконкому. Власники майже тридцяти торговельних точок, а разом з ними і молодики спортивної статури, стали на захист майна. Коли МАФи трощили екскаватором, захисники підпалили покришки. Врешті решт почалася бійка. У конфлікт втрутилась поліція і затримала найактивніших учасників протистояння. 

У Дніпрі спроба знести десятки МАФів закінчилась масштабною бійкою

Залиште свій коментар

Вибір редакції