У Дніпрі залізничники замінили розкрадену колію, через яку зійшов потяг

У Дніпрі залізничники замінили розкрадену колію, через яку зійшов потяг

Стало відомо, коли відновлять рух.

У середу, 20 червня, залізничники завершили відновлення колії, через яку напередодні зійшов вантажний поїзд.

В "Укрзалізниці" інформують, що роботи проводили усю ніч та було замінено 250 метрів колії.

Дві цистерни з пальним під наглядом Державної служби з надзвичайних ситуацій було поставлено на колії. Зараз продовжують відновлювати пристрої енергопостачання.

"Розкрадання залізничної інфраструктури може спричиняти наслідки, співмірні з терористичним актом. Правоохоронна система має жорстко відповідати на ці виклики: розслідувати злочини, попереджати правопорушення, доводити справи до суду, вимагаючи максимально можливого покарання за такі дії. Окрема увага має бути до пунктів прийому металобрухту, чиї дії провокують зловмисників", – каже Євген Кравцов, виконувач обов'язків голови правління ПАТ "Укрзалізниця".

Рух поїздів на ділянці буде відновлено сьогодні. 

Раніше повідомлялося, що 19 червня, на станції Нижньодніпровськ-Вузол у Дніпрі з рейок зійшов локомотив та 15 вантажних вагонів. Серед них - цистерни та 9 вагонів з металом. 

Відео Вантажний потяг зійшов з рейок вранці під Дніпром

Під Дніпром 11 вагонів та локомотив перекрили рух великим залізничним вузлом. Постраждалих немає. Дивом вдалось уникнути пожежі. Адже з рейок зійшли дві цистерни з дизпаливом. Тепер тонни пального доведеться перекачувати.

Вантажний потяг зійшов з рейок вранці під Дніпром

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів