Судді працювали у Кіровському районному суді Дніпра.

Затримали зловмисників Служба безпеки України спільно з працівниками Спеціалізованої антикорупційної прокуратури та НАБУ, повідомляє прес-центр СБУ.

"За вплив на працівників прокуратури, перекваліфікацію кримінального провадження та винесення постанови про його закриття за строками давності "служителі Феміди" вимагали у обвинувачуваного у хабарництві 30 тисяч доларів США", – йдеться у повідомленні.

19 квітня оперативники спецслужби затримали одного із суддів-хабарників під час одержання частини неправомірної вигоди у розмірі однієї тисячі доларів.

Зазначається, що всього правоохоронці задокументували майже 20 зустрічей хабарників з хабародавцем, під час яких вони встигли отримати 16 тисяч доларів.

Здирників затримано згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Наразі тривають невідкладні слідчі дії.

Нагадаємо, одного із заступників гендиректора ДП "Міжнародний аеропорт Львів" імені Данила Галицького" затримали за хабарництво. Його затримали поруч із аеропортом в одній із кавʼярень під час одержання усієї суми хабара. 

Залиште свій коментар