У Дніпрі жителі багатоповерхівки пояснили, навіщо встановили 11 "лежачих поліцейських" біля будинку

У Дніпрі жителі багатоповерхівки пояснили, навіщо встановили 11 "лежачих поліцейських" біля будинку

Тепер їм загрожує адмінвідповідальність.

Рекордна кількість перешкод біля одного будинку. 11 "лежачих поліцейських" з'явилися біля багатоповерхівки Дніпра. Саморобні пристрої жителі встановили самотужки власним коштом. Водії не стримують емоцій від такої смуги перешкод. А от жителям тепер загрожує покарання за псування дороги.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На 100 метрах встановили 11 штучних горбів. Чотири лежать майже підряд - за кілька кроків один від одного. Водії ледь стримуються, бо аж такої кількості перешкод біля одного будинку не розуміють.

Протистояння жителів та водіїв почалося кілька років тому, коли біля будинку нарешті відремонтували дорогу. Відтоді чимало кермувальників об'їжджають перехрестя, аби не стояти на світлофорах.
 
Мешканці багатоповерхівки вирішили захиститися: зібралися гуртом й постановили – водіїв треба примусово змусити оминати цю дорогу. Кажуть: хотіли цивілізовано, та на всі звернення від посадовців отримали відмову. Тож на свій крик душі не пошкодували й власних коштів. Загалом з будинку зібрали вісім тисяч гривень. 

Однак такі саморобні перешкоди незаконні. Ставити їх можна лише за погодженням поліції і місцевої влади.
 
"Так, за це буде відповідальність. Згідно з Кодексом про адміністративні правопорушення, штрафні санкції - 340 гривень або навіть громадські роботи можуть бути застосовані", - говорить Павло Карманов, речник Патрульної поліції Дніпропетровської області.
 
Проте правоохоронці дивуються: поки ніхто з водіїв не скаржився. Але жителі тим часом взялися і за тротуари: аби водії повз 11 горбів проскочити не могли і нарешті почали оминати цей будинок десятою дорогою. 

Відео У Дніпрі жителі самотужки встановили 11 "лежачих поліцейських" біля будинку

Рекордна кількість перешкод біля одного будинку. 11 "лежачих поліцейських" з`явилося біля багатоповерхівки Дніпра. Саморобні пристрої жителі встановили самотужки власним коштом. Водії не стримують емоцій від такої смуги перешкод. А от жителям тепер загрожує покарання за псування дороги. 

У Дніпрі жителі самотужки встановили 11 "лежачих поліцейських" біля будинку

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів