У Дніпродзержинську без попередження відключили водопостачання

300 тисяч людей потерпають без води через раптове відключення водопостачання в Дніпродзержинську. Не працюють школи, дитсадки в лікарнях скасовані операції.

У Дніпродзержинську відключили водопостачання без попередження, 300 тисяч людей сидять без води.

Ситуація дуже складна, адже про відмикання людей не попередили. Відтак, вони не встигли запастися водою.

У місті в терміновому порядку закрили школи та дитсадки. У лікарнях пацієнтів, хто може ходити, відправляють по домівках, усі операції скасовані. Пацієнтів, які перебувають на штучній нирці, перевозять до обласного центру.

"Нам нічого не повідомили (про відключення води – ред.). В нас є ємкості, ми могли б запастися, але попереджень не було", - розповіла старша медсестра міської лікарні № 7 Дніпродзержинська Наталя Сахно.

Причиною відключення є борг Аульського водоводу перед Обленерго. За останні 2 місяці борг перевищив 11 мільйонів грн, а загалом водопостачальники завинили енергетикам 80 мільйонів. Водовід забезпечує водою не тільки Дніпродзержинськ, але й села у Верхньодніпровському, Криничанському та Дніпропетровському районах.

"Якщо в минулі роки проплати були 4-5%, то в цьому році ледве-ледве вони (Аульський водовід – ред.) нам платять 1%. На жаль, відключення наш єдиний важіль", - розповів керівник відділу зовнішніх зв'язків Дніпрообленерго Геннадій Климов.

Водопостачальники звинувачують у всьому споживачів. "Поки ми не отримаємо від них гроші і гарантії проплат, хоча б поточних, ми воду не включимо", - заявив генеральний директор КП ТОР "Аульський водовід" Анатолій Бондаренко.

Тим часом, міська влада поскаржилася на дії обох монополістів до МВС та СБУ. Великі борги тут не заперечують, проте вимкнення води без попередження міські урядники вважають протизаконним.

За словами міського голови, такі дії поставили місто на межу комунальної катастрофи.

"Якщо води не буде, а вночі у нас мінус 10, то полопаються всі труби, а через те, що низький тиск води, автоматично виключалися котельні. Для міста це соціальна катастрофа", - сказав мер Дніпродзержинська Ярослав Корчевський.

Усі "паперові питання" як-то гарантійні листи та графіки сплати заборгованості вирішили 16 березня, проте навіть якщо енергопостачання буде відновлене негайно, вода у крани людських осель повернеться не раніше вечора 17 березня.

Читайте також:

"Київенерго" помститься "Нафтогазу", відключивши киянам гарячу воду

Через борги Львів залишиться без води

Через аварію в Сумах до річки вилилося сто кубометрів нечистот

ВідеоДніпродзержинськ потерпає без води

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: