У Дніпродзержинську розстріляли відомого бізнесмена

Крупного підприємця, який був другом вбитого бізнесмена Брагинського розстріляли з автомата Калашникова біля власного авто.

У четвер, 10 червня, о 9 ранку біля свого автомобіля "Порше" був розстріляний дніпродзержинський бізнесмен Олександр Спектор.

Черга з автомата Калашникова прошила бізнесменові груди, спину, плече і живіт. У важкому стані він доставлений в лікарню, і нині лікарі борються за його життя.

Олександр Спектор є директором ВАТ "Дніпродзержинський річковий порт", член наглядової ради підприємства, контрольний пакет акцій якого належить промисловій групі "Індустріальний Союз Донбасу". Він також має відношення до торгівлі металом і мережі аптек „Норма".

Цей вже другий замах на його життя. У листопаді 2008 року бізнесмена підстерегли біля гаража, куди він ставив машину, і завдали йому декілька ударів ножем.

Варто зазначити, що бізнесмен публічно визнавав В'ячеслава Брагинського своїм другом, є інформація, що у них був спільний бізнес. Брагинський загинув 13 жовтня 2009 року в результаті вибуху в Дніпропетровську.

Читайте також:

У Дніпропетровську скоєно замах на крупного бізнесмена

Затримано підозрюваного у вбивстві бізнесмена Брагинського

У Дніпропетровську скоєно замах на директора телекомпанії

ВідеоУ Дніпродзержинську розстріляли відомого бізнесмена

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: