У Дніпропетровській області міліціонер застрелив підлітка, ще один поранений

Вночі 23 жовтня біля виборчої дільниці міліціонер, захищаючись, вбив п'яного підлітка, ще один отримав поранення.

У Дніпропетровській області працівник МВС захищаючись, застосував вогнепальну зброю, одна людина загинула, одна поранена, повідомляє прес-служба МВС України.

Надзвичайна подія сталася 23 жовтня вночі у Дніпропетровській області.

Дільничний інспектор Синельніківського міськіввіділу міліції Дніпропетровської обл. заступив на чергування з охорони бюлетенів на територіальній виборчий комісії в селищі Старовишневецьке. Бюлетені зберігалися у приміщенні сільради.

Відповідно до інструкції, правоохоронець мав через певний проміжок часу виходити на вулицю та оглядати прилеглу територію.

Під час одного із таких оглядів близько другої ночі міліціонер вийшов на вулицю та побачив двох підлітків, які були у нетверезому стані.

Незважаючи на попередження про можливість застосування зброї, підлітки висловлювали наміри щодо заволодіння пістолетом, при цьому правопорушники наближалися до працівника міліції.

"Правоохоронець, керуючись статтею 15-1 Закону України "Про міліцію" оголив табельну вогнепальну зброю і зробив два попереджувальних постріли вгору, але нападники не відреагували, висловлюючи при цьому сумнів щодо наявності в пістолеті бойових набоїв, напали на працівника міліції", - йдеться у повідомленні.

В свою чергу, міліціонер, захищаючись, зробив три постріли по ногах одного з нападників, який наближався спереду, поранивши його. В цей час другий нападник, обхопивши працівника міліції ззаду за тулуб двома руками, намагався вихватити зброю.

Дільничний переклавши пістолет у ліву руку з-під пахви зробив постріл у бік нападника, спричинивши останньому смертельне вогнепальне поранення в область правого плеча.

За даними експертизи у крові пораненого 17-річного виявлено 2 проміле алкоголю.

Працівникові міліції у лікарні також проведено медичне обстеження на предмет наявності у крові алкоголю та наркотичних речовин. Згідно попереднього висновку працівник міліції знаходився у тверезому стані.

За попереднім висновком Синельниківської міжрайонної прокуратури дії дільничного інспектора міліції щодо застосування табельної вогнепальної зброї визнані правомірними.

До Дніпропетровської області виїхала комісія у складі працівників Інспекції по особовому складу Центрального апарату Міністерства внутрішніх справ України задля об'єктивної оцінки цієї надзвичайної події.

Читайте також:

У Дніпропетровську донька померлого затриманого підозрює міліцію у вбивстві

В дніпропетровському відділку міліції помер підозрюваний

Прокуратура: міліціонери не вбивали студента в райвідділку

З початку року у відділках міліції померли 28 людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: