У Дніпропетровській області понад 50 медиків однієї лікарні самоізолювались через хвору медсестру

У Дніпропетровській області понад 50 медиків однієї лікарні самоізолювались через хвору медсестру

Зараження передалось з Першотравенська, де спалах хвороби в області.

53 медики, а це уся первинна ланка Петропавлівки на Дніпропетровщині, на ізоляції через медсестру, в якої підтвердили коронавірус, йдеться у ТСН.16:45.

Її донька брала участь у біблійній школі в сусідньому Першотравенську. Там локальний спалах коронавірусу - 27 недужих. Їх виявили після масового релігійного зібрання.

"Прямий контакт медичної сестри. Її донька відвідувала зібрання в Першотравенську. Ми бачимо, що коло контактних буде зростати. Вся первинка в Петропавлівському районі є контактною і пішла на самоізоляцію", - прокоментувала очільниця відділу обласного управління Держпродспоживслужби Неля Полюхович.

Відео У Дніпропетровській області 53 медики перебувають на ізоляції і очікують результатів тестування на COVID-19

  53 медики – а це уся первинна ланка міста Петропавлівки на Дніпропетровщині. Вони знаходяться на ізоляції і в очікуванні результатів тестування. Усе через медсестру, в якої підтвердили коронавірус. Вона була у контакті з донькою, яка брала участь у біблійній школі в місті Першотравенськ у Дніпропетровській області. Там локальний спалах коронавірусу через масові релігійні зібрання. Більше про коронавірус в Україні 

У Дніпропетровській області 53 медики перебувають на ізоляції і очікують результатів тестування на COVID-19

В зібранні, за даними поліції, брали участь більш як півтисячі людей - 430 з різних областей України і понад сотня іноземців. У Першотравенськ вже обмежили в'їзд та виїзд. Поліція розслідує кримінальне провадження, адже певна, що релігійні збори проводили вже після початку офіційного карантину.

"Слідчими було зібрано доказову базу, яка дає нам змогу відкрити кримінальне провадження. Це порушення санітарних норм і правил щодо запобігання інфекційним хворобам", - повідомила речниця ГУ Нацполіції у Дніпропетровській області Ганна Старчевська.

 

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів