У Дніпропетровську 20-річна дівчина померла, не дочекавшись "швидкої"

Дівчині стало важко дихати, вона почала втрачати свідомість. Найближча база невідкладної допомоги знаходилась в п'яти хвилинах їзди.

 У Дніпропетровську, не дочекавшись швидкої допомоги, померла 20-річна дівчина.

За словами родичів померлої, трагедія сталася ввечері. Дівчині стало важко дихати, вона почала втрачати свідомість. Батьки одразу кинулися викликати "швидку". Найближча база невідкладної допомоги знаходилась в п'яти хвилинах їзди.

До приїзду медиків батьки самі намагалися зробити дівчині штучне дихання. Але у неї був порок серця, тому сподівалися тільки на реаніматологів.

Як розповіла мама дівчини, реанімація спочатку взагалі не приїхала, звичайна "03" приїхала лише через 40 хвилин.

Натомість робітники швидкої допомоги заперечують: їхали не сорок, а п'ятнадцять хвилин. Реанімобіль прислали, коли лікар зателефонував і повідомив: у пацієнтки - клінічна смерть.

Те, що мама дівчини відразу попросила реанімацію, підтверджує її дзвінок, що зберігся в комп'ютерному архіваторі викликів. Жінка повідомила головне: діагноз і відсутність дихання. У подібному випадку чергові повинні відправляти кардіологічний реанімобіль, проте, за словами лікарів, зараз таких бригад в місті не вистачає.

Як повідомляється, з початку року, у Дніпропетровській області це вже другий подібний випадок. У лютому карету не дочекався житель села Єлизаветівка, тоді не вистачило бензину для машини.

Читайте також:

У Києві лікар вивіз із лікарні 5 пацієнтів та кинув їх на кладовищі

Московська "швидка допомога" шокувала Інтернет цинічним сайтом

"Швидка допомога" приїжджатиме до киян без лікаря

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: