У Дніпропетровську батьки судяться за пожертви на лікування хворої доньки

16-річна Ганна в ДТП зазнала тяжких травм. Нині кожен день - на вагу золота.

У Дніпропетровську батьки судяться за пожертви. Вони не можуть домовитися, хто з них має розпоряджатися грошима, які всією громадою збирали на лікування доньки. 16-річна Ганна в ДТП зазнала тяжких травм. Нині кожен день - на вагу золота.

Ганна в останній день канікул поспішала на зустріч з друзями. Просто на пішохідному переході її збила машина. Численні переломи таза, гомілки, руки та серйозне ушкодження головного мозку – цілий місяць вона балансувала між життям і смертю.

Дівчина півроку була прикута до ліжка. Не впізнавала навіть рідних, втратила пам'ять, пережила 10 операцій та заново вчилася рухатися і говорити. Батьки звернулися по допомогу до небайдужих.

Вдалося зібрати 77 тисяч гривень. Мати тих грошей так і не побачила. Вона самотужки піклується про доньку - із її батьком розлучена. Проте саме на його і`мя був відкритий благодійний рахунок .

Батько перевів пожертви у долари і поклав на депозит. Вважає, що їх треба витратити на лікування за кордоном, вже домовився з московською лікарнею, але не з матір`ю Анни.

Він говорить, що у Москві пропонують роботизований комплекс для навчання ходьбі. Тому у батька одна мета – відправити доньку до Росії, а не займатися самолікуванням у Дніпропетровську.

Нині колишнє подружжя з`ясовує стосунки у суді. Районний суд вирішив віддати гроші матері. Батько це рішення оскаржує, а прокуратура намагається захистити права дитини.

Володимир Кондратов, старший помічник прокурора Індустріального району, вважає, що порушуються інтереси неповнолітньої доньки, опікуном якої є її матір. Тому саме мати повинна розпоряджатися цими грошовими коштами на користь доньки.

Натомість лікарі закликають батьків домовлятися. Адже через війну за гроші втрачається дорогоцінний час. А отже, й шанси повернути дитину до нормального життя.

Зараз відбувається процес активного оздоровлення. Якщо припиниться реабілітація, можливий регрес усіх процесів, впевнений Валентин Кириченко, обалсний дитячий невролог.

Анна у протистоянні батьків участі не бере. Попри біль, дівчина намагається малювати. До аварії вона мріяла стати художником.

Читайте також:

З'явився банкомат для збору пожертв

Пенсіонер відмовився від грошей

Гвен Стефані пожертвувала 166 тис. дол. для студентів

ВідеоБатьки судяться за пожертви на лікування хворої доньки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: