У Дніпропетровську болгарками трощать понад півсотні незаконних МАФів

У мерії кажуть, що простий демонтаж ситуацію не вирішує.

У Дніпропетровську кіоски ріжуть на шматки - незаконно встановлені МАФи розрізають болгарками, конструкції розбирають повністю, повідомляє ТСН.

У мерії кажуть, що змушені були піти саме на цей крок, адже простий демонтаж не діє. Підприємці чинять опір, а кіоски повертаються на вулиці знов.

У списку на першочергове знищення 57 МАФів. Це кіоски, що встановлені із грубими порушеннями, що не мають жодного документу на роботу.

Щойно розпочався демонтаж споруд, як під міськвиконкомом зібрався мітинг. Підприємці вимагають ввести мораторій на боротьбу із кіосками, а прибирати їх лише за рішенням суду. У мерії кажуть: це маніпуляції. Загалом у Дніпропетровську чотири тисячі кіосків. 75% з них працюють без документів.

"Перше – це залякування самих водіїв, друге – псування техніки. Третє – це псування елементів благоустрою, щоб неможливо було демонтувати цей ларьок. Вони приварюють його до плитки, вони зрізають несучі конструкції, щоб не можна було демонтувати", - каже керівник департаменту споживчого ринку міськвиконкому Дмитро Терент'єв.

Днями широкий суспільний резонанс викликала боротьба з незаконними торгівельними точками у Москві. Протягом ночі влада розправилась з більше 100 кіосками та іншими приміщеннями. Суспільство було обурене тим, що деякі з цих торгових точок мали всю дозвільну документацію, а також тим, що під час знесення у деяких приміщеннях знаходились люди, проте це не зупинило екскаватори.

ВідеоУ Дніпропетровську кіоски ріжуть на шматки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: