У Дніпропетровську хочуть новий гімн України

Представники творчої інтелігенції Дніпропетровська ініціювали проведення конкурсу на новий гімн України - чинний вони вважають "негативним" і "агресивним".

У Дніпропетровську представники творчої інтелігенції ініціювали проведення національного конкурсу на новий текст гімну України.

Як заявила на прес-конференції художник Ольга Рекун, зміст існуючого гімну "не відповідає часу, несе агресію і програмує чвари у владі та народі і загалом нещасливу долю Україні".

Художницю підтримав режисер театру одного актора "Крик", народний артист України Михайло Мельник. На його думку, державний гімн не повинен містити негативні, літературно неправильні вирази на кшталт "ще не вмерла Україна", "вороженьки", "положим".

"Як корабель назвеш, так він і попливе", - зазначив Мельник, підкресливши, що текст гімну необхідно однозначно переписати у позитивному, життєстверджувальному стилі.

Рекун представила журналістам власний проект нового гімну, який починається словами "Всім нам браття-українці посміхнулась доля. Здобули ми в Україні вистраждану волю".

Представники творчої інтелігенції Дніпропетровська заявили, що мають намір звернутися до Верховної ради з пропозицією схвалити проведення конкурсу на новий текст Державного гімну і сподіваються на широку підтримку співвітчизників.

Читайте також:

Закарпаття затвердило гімн: Русский да живет народ!

Новий герб України розробили за радянським зразком

Нардеп-регіонал осміяв гімн України

За наругу над жовто-блакитним прапором саджатимуть на 3 роки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: