У Дніпропетровську страйкують римо-католики

Римо-католики вже 10 років намагаються повернути собі храм. Допомогти у цій справі просять Усевишнього і президента США.

Члени релігійної громади оголосили безстроковий протест і щодня виходять на молитву просто неба біля костелу. Проблемна будівля в самому центрі міста, належить американській компанії, котру пов'язують із Павлом Лазаренком. Суд визнав за вірянами право на костел, міська влада пообіцяла компенсувати безнесменам утрату приміщення земельною ділянкою в іншій частині міста, але все марно.

Тепер американська фірма позивається проти релігійної громади на півтора мільйона гривень. Виявляється, молитви біля костелу заважали "фірмачам" реконструювати будівлю. Римо-католицька дніпропетровська громада невелика - не більше п'ятисот людей. Для них півтора мільйона гривень кошти шалені. От і вирішили люди вгамувати американську жадобу через звернення до Барака Обами.

“Єпископ Станіслав Падевський звернувся до президента Обами з відкритим листом, а ми, прихожани, відправили свої листи до посольства в Києві. Акція буде завершена тоді, коли храм нам буде повернуто”,- каже староста римо-католицької громади Дніпропетровська Валерій Гмирко.

Читайте також:
Священик із Луганщини несе слово Боже через Інтернет
Патріарх Кирило офіційно став главою РПЦ
Патріарх всія Грузії Ілія ІІ потрапив до лікарні

ВідеоУ Дніпропетровську страйкують римо-католики

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: