У Дніпропетровську страйкують римо-католики

Римо-католики вже 10 років намагаються повернути собі храм. Допомогти у цій справі просять Усевишнього і президента США.

Члени релігійної громади оголосили безстроковий протест і щодня виходять на молитву просто неба біля костелу. Проблемна будівля в самому центрі міста, належить американській компанії, котру пов'язують із Павлом Лазаренком. Суд визнав за вірянами право на костел, міська влада пообіцяла компенсувати безнесменам утрату приміщення земельною ділянкою в іншій частині міста, але все марно.

Тепер американська фірма позивається проти релігійної громади на півтора мільйона гривень. Виявляється, молитви біля костелу заважали "фірмачам" реконструювати будівлю. Римо-католицька дніпропетровська громада невелика - не більше п'ятисот людей. Для них півтора мільйона гривень кошти шалені. От і вирішили люди вгамувати американську жадобу через звернення до Барака Обами.

“Єпископ Станіслав Падевський звернувся до президента Обами з відкритим листом, а ми, прихожани, відправили свої листи до посольства в Києві. Акція буде завершена тоді, коли храм нам буде повернуто”,- каже староста римо-католицької громади Дніпропетровська Валерій Гмирко.

Читайте також:
Священик із Луганщини несе слово Боже через Інтернет
Патріарх Кирило офіційно став главою РПЦ
Патріарх всія Грузії Ілія ІІ потрапив до лікарні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: