У Дніпропетровську в боржників конфіскують квартири та автомобілі

Цього року в рахунок погашення боргів за тепло продано дві квартири, накладено арешти на 10 автомобілів, 7 комп'ютерів, пральні машини та іншу побутову техніку.

У Дніпропетровську за судовими позовами міських комунальних підприємств "Теплоенерго" і "Дніпропетровські міські теплові мережі" накладено арешт на ряд квартир, автомобілів і побутову техніку боржників за теплопостачання.

Про це журналістам повідомив директор КП "Теплоенерго" Олег Хорунжий.

За його словами, цього року в рахунок погашення боргів за тепло продано дві квартири, накладено арешти на 10 автомобілів, 7 комп'ютерів, пральні машини та іншу побутову техніку. Через кілька днів планується накласти арешт ще на два автомобілі боржників.

Хорунжий зазначив, що цього року підприємства теплопостачання подали понад 3,2 тис. позовів до суду на боржників за теплопостачання на загальну суму більше 6 млн. грн.

Населення Дніпропетровська заборгувало за теплопостачання понад 200 млн. грн.

Нагадаємо, 25 травня АК "Київенерго" розпочала роботи з відключення від електропостачання об'єктів у Києві, що належать найбільшим боржникам, до яких зокрема належать "Міськсвітло" і "Метрополітен".

Загальний борг споживачів за електроенергію становить 913 мільйонів 474 тисяч гривень. Найбільшими боржниками є: "Київводоканал" - 473 мільйони гривень, "Метрополітен" - 49 мільйонів 612 тисяч гривень, "Міськсвітло" - 29 мільйонів 927 тисяч гривень, КП "Київпастранс" - 23 мільйони 120 тисяч гривень, населення - 129 мільйонів 657 тисяч гривень, міський та районний бюджети (разом) - 15 мільйонів 703 тисячі гривень.

Читайте також:

Київському метро загрожує відключення світла

Київська мерія підвищить комунальні тарифи у півтора рази

Ухвалено бюджет Києва: витрати на ЖКГ урізані у 5 разів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: