Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Дніпропетровську врятували життя пташеняті сокола і повернули його у гніздо

Люди активно допомагали рятувати пташку.  

Справжню рятувальну операцію зі спасіння пташеняти сокола розгорнули у Дніпропетровську. Соколеня випало з 12-метрової висоти і вижило. Але, щоб урятувати пташеняті життя його слід було повернути в гніздо, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Пташеня просто під ногами знайшов електрик на подвір'ї медичної академії. Щоб його не з'їли кицьки, чоловік зателефонував у службу порятунку птахів. Працівники вишу, сусідніх лабораторій та аптек підгодовували знайду. Вони клали м'ясо на пінцет і пропонували пташеняті.

Спочатку пташеня відвезли до ветеринарів. Орнітологи встановили, що - це різновид сокола, що зникає. Пташеня - здорове. Але єдиний його шанс вижити - це повернутися до гнізда.

Повернути пташеня в гніздо попросили рятувальників. За рятувальною операцією стежили десятки небайдужих. Рятувальник у касці підняв знайду на дванадцятиметрову висоту. Потім командир відділення відзвітував, що пташеня в гнізді прийняли.

Ветеринари тепер гадають, чому пташа випало з гнізда. За долею соколеняти обіцяють спостерігати й кілька десятків дніпропетровців, які брали участь у його порятунку.

Кореспондент ТСН Ольга Павловська.

ВідеоУ Дніпрі розгорнули масштабну операцію з порятунку птаха

Залиште свій коментар

Вибір редакції