У Дніпропетровську введено особливий режим протипожежного контролю

Мер Дніпропетровська звернувся до усіх служб з вимогою ввести особливий режим протипожежного контролю.

Мер Дніпропетровська Іван Куліченко віддав розпорядження про введення в місті особливого режиму протипожежного контролю.

Про це йшлося на надзвичайній нараді мера з керівниками служб і відомств міста.

"У наступні вихідні городяни виїдуть на відпочинок у приміські зони. У зв'язку з цим прошу всі служби ввести особливий режим протипожежного контролю, із сьогоднішнього дня вводиться особливий режим. До 15.00 у всіх районах мають бути створені надзвичайні штаби. Міський штаб уже створений. Особисто я тримаю на контролі всі питання, пов'язані з організацією роботи", - заявив Куліченко.

Так само мер зажадав посилити контроль місцями несанкціонованого викиду відходів, які є найбільш пожежонебезпечними і призначити відповідальних за виконання цієї роботи.

Він звернувся до всіх жителів Дніпропетровська з проханням обмежити в спекотні дні виїзд у ліси. На вимогу Куліченка, скрізь на під'їздах до лісових зон працюватимуть спеціальні патрульні пости МНС і ДАІ, встановлені заборонні знаки і шлагбауми.

У місті приведена в повну готовність вся необхідна техніка, яка може знадобитися на випадок пожежі, і забезпечується резерв пального.

Керівникам медичних установ мер доручив перевірити і в разі потреби закупити необхідні медикаменти, підготувати ліжка та організувати цілодобове чергування лікарів необхідних спеціальностей.

Із сьогоднішнього дня в міській і районних радах встановлюється цілодобове чергування відповідальних осіб.

"З восьмої ранку і до восьмої ранку наступного дня черговий повинен мати можливість протягом 10-15 хвилин прийняти всі необхідні рішення, - підкреслив мер, - ніхто у відпустку не йде, поки не спаде небезпека".

Як повідомлялося, Дніпропетровська облдержадміністрація з сьогоднішнього дня ввела режим охорони пожежонебезпечних об'єктів і авіапатрулювання лісових масивів.

Читайте також:

Поблизу Павлограда на Дніпропетровщині ліквідовано велику пожежу

Пожежу на Дніпропетровщині гасять із трьох вертольотів і літака

На Дніпропетровщині згоріло ще 20 гектарів лісу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: