У Дніпропетровську введено особливий режим протипожежного контролю

Мер Дніпропетровська звернувся до усіх служб з вимогою ввести особливий режим протипожежного контролю.

Мер Дніпропетровська Іван Куліченко віддав розпорядження про введення в місті особливого режиму протипожежного контролю.

Про це йшлося на надзвичайній нараді мера з керівниками служб і відомств міста.

"У наступні вихідні городяни виїдуть на відпочинок у приміські зони. У зв'язку з цим прошу всі служби ввести особливий режим протипожежного контролю, із сьогоднішнього дня вводиться особливий режим. До 15.00 у всіх районах мають бути створені надзвичайні штаби. Міський штаб уже створений. Особисто я тримаю на контролі всі питання, пов'язані з організацією роботи", - заявив Куліченко.

Так само мер зажадав посилити контроль місцями несанкціонованого викиду відходів, які є найбільш пожежонебезпечними і призначити відповідальних за виконання цієї роботи.

Він звернувся до всіх жителів Дніпропетровська з проханням обмежити в спекотні дні виїзд у ліси. На вимогу Куліченка, скрізь на під'їздах до лісових зон працюватимуть спеціальні патрульні пости МНС і ДАІ, встановлені заборонні знаки і шлагбауми.

У місті приведена в повну готовність вся необхідна техніка, яка може знадобитися на випадок пожежі, і забезпечується резерв пального.

Керівникам медичних установ мер доручив перевірити і в разі потреби закупити необхідні медикаменти, підготувати ліжка та організувати цілодобове чергування лікарів необхідних спеціальностей.

Із сьогоднішнього дня в міській і районних радах встановлюється цілодобове чергування відповідальних осіб.

"З восьмої ранку і до восьмої ранку наступного дня черговий повинен мати можливість протягом 10-15 хвилин прийняти всі необхідні рішення, - підкреслив мер, - ніхто у відпустку не йде, поки не спаде небезпека".

Як повідомлялося, Дніпропетровська облдержадміністрація з сьогоднішнього дня ввела режим охорони пожежонебезпечних об'єктів і авіапатрулювання лісових масивів.

Читайте також:

Поблизу Павлограда на Дніпропетровщині ліквідовано велику пожежу

Пожежу на Дніпропетровщині гасять із трьох вертольотів і літака

На Дніпропетровщині згоріло ще 20 гектарів лісу

ВідеоНа Дніпропетровщині пожежа знищила 300 га військового лісництва

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: