У Дніпропетровську заборонили пікетувати приїзд Кирила

Пікети планувалося провести в аеропорту, у Севастопольському парку і парку Шевченка - у тих місцях, де буде найбільше скупчення людей.

Дніпропетровський окружний апеляційний суд заборонив обласній організації Української народної партії (УНП) проводити пікет під час візиту патріарха Кирила до міста 24-25 липня.

Як розповів начальник управління внутрішньої політики Дніпропетровської міської ради Володимир Михайлишин, заявка про проведення пікету по шляху проходження по місту глави Російської православної церкви дійсно надійшла до виконкому міської ради.

Передбачалося, що пікети будуть виставлені в аеропорту, у Севастопольському парку і парку Шевченка, в тих місцях, яких буде найбільше скупчення людей.

"Візит пов'язаний з деякими труднощами, оскільки існують певні норми з охорони особи. І передбачити, що це буде за пікет, важко. Але головне навіть не це, заявка не відповідає положенню "Про проведення масових заходів", тому виконком і звернувся до суду" , - сказав Михайлишин.

На думку голови обласної організації УНП Анатолія Сокоринського, рішення про заборону проведення пікету в 3 заявлених місцях є антидемократичним і незаконним.

"Не дивлячись на рішення суду, пікет відбудеться. Люди оповіщені і приїдуть. Пікет пройде, я - як організатор - отримаю своє. Це все ми вже проходили при Кучмі", - сказав Сокоринський.

Він вважає, що цей візит є політичним. "Це ні що інше, як втручанням у справи Української православної церкви, а це - не припустимо. У нас є свій патріарх, розпочато об'єднання церков і не треба цьому заважати. Ці тези будуть на наших плакатах і про них ми будемо говорити Кирилу", - заявив Сокоринський.

Нагадаємо, Дніпропетровська обласна організація ВО "Свобода" проведе художній флеш-моб "Кіріл-party".

Читайте також:

Патріарх Кирило вручив Януковичу вищу нагороду РПЦ

Патріарх Кирило прилетів у Крим до Януковича

Кирила у Дніпропетровську охоронятимуть 4 тисячі міліціонерів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: