Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У "ДНР" пропонують надати російській мові статус "єдиної державної в республіці"

Пушилін пропонує внести зміни до "конституції ДНР"

Глава терористичного угрупування "ДНР" Денис Пушилін запропонував позбавити українську мову статусу державної на підконтрольній бойовикам території, пишуть "Новости Донбасса".

Своє рішення Пушилін обґрунтовує "тісними інтеграційними процесами з Росією". Саме тому "глава" "ДНР" запропонував внести зміни до статті 10 "конституції ДНР" і визначити статус російської мови як "єдиної державної в республіці".

Пушилін також виступив з ідеєю внести зміни у "закон Про освіту", який діє на території "ДНР". Він хоче зберегти норму про обов'язкове вивчення російської мови. Натомість українську будуть викладати "з урахуванням побажань батьків і можливостей освітньої організації".

"Керівники" так званих республік зауважують, що місцеві жителі можуть продовжувати використовувати українську мову в приватному спілкуванні.

Як повідомлялося раніше, Україна ухвалила всі закони, котрі необхідні для здійснення амністії членів незаконних бандформувань на Донбасі у межах виконання Мінських домовленостей. Втім, під неї підпадають не всі терористи. 

Відео "Ніякої амністії кремлівським злочинцям": біля будівлі посольства РФ в Києві відбулася акція

Правозахисники і колишні полонені бойовиків Донбасу в такий спосіб вимагали, щоби Верховна Рада якнайшвидше ухвалила закон про воєнних злочинців. Йдеться, зокрема, про проросійських бойовиків, які катували полонених, стріляли по мирних селах і містах Донбасу, збили пасажирський літак, а також підбили військовий ІЛ-76 з десантниками на облавку.  

"Ніякої амністії кремлівським злочинцям": біля будівлі посольства РФ в Києві відбулася акція

Залиште свій коментар

Вибір редакції