У Добкіна забрали таємнцю

Служба безпеки України скасувала доступ до державної таємниці для мера Харкова Михайла Добкіна.

Служба безпеки України скасувала доступ до державної таємниці для мера Харкова Михайла Добкіна.

Про це повідомила журналістам на брифінгу начальник прес-служби СБУ Марина Остапенко.

Вона повідомила, що на початку вересня 2007 року СБУ провела комплексну перевірку Харківської міської ради з питань організації охорони державної таємниці й обороту документів, які містять конфіденційну інформацію, і виявила грубі порушення чинного законодавства з боку Добкіна й секретаря міськради Геннадія Кернеса.

Михайло Добкін
УНІАН
СБУ обмежила повноваження Михайла Добкіна
"У результаті перевірки Служба безпеки України видала наказ про скасування допуску до державної таємниці Добкіна", - сказала Остапенко.

Також СБУ вирішує питання щодо скасування доступу до державної таємниці секретаря Харківської міськради Кернеса.

Крім цього Служба безпеки України призупинила дію спеціального дозволу, наданого Харківській міськраді, на здійснення діяльності, пов'язаної з державною таємницею.

І вже стала відомою реакція самого мера. Михайло Добкін вважає політичною акцією позбавлення його доступу до державної таємниці.

Як передає УНІАН, відповідний коментар Добкіна розміщено на офіційному веб-сайті Харківської міськради.

Коментуючи розпорядження облдержадміністрації про позбавлення його доступу до державної таємниці, мер відзначив, що це - політична акція, яка має замовний характер, оскільки всі факти, викладені в акті перевірки, не відповідають дійсності.

"Ці дії спрямовані не проти особи Добкіна, а проти вищої адміністративної особи міста. Будучи упевненим у своїй правоті, я пройду всі судові інстанції, аби ті, хто ставив свої підписи під підробленими документами, були покарані відповідно до Законів України, аж до кримінальної відповідальності", - заявив Добкін.

За словами міського голови, вже подано позов до адміністративного суду Харкова і заяву в прокуратуру Харківської області з вимогою розібратися в ситуації, що склалася.

Як повідомлялося, блок "Наша Україна - Народна самооборона" закликав Харківську міську раду висловити недовіру меру міста Михайлу Добкіну.

Добкін займає посаду голови Харківської міськради з 2 квітня 2006 року.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: