Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У домівках жителів Лисичанська в кранах почала з'являтися вода

На погашення боргів місто виділило 2 млн 200 тис грн.

У місті Лисичанськ Луганської області, де раніше місцеві залишились без водопостачання, частково почала з'являтися вода.

Про це розповіли у сюжеті "Сніданку з 1+1".

Зазначається, що 21 серпня на позачерговій сесії Міської ради було вирішено погасити борг перед "Лисичанськводоканал". Зокрема, за словами в.о. міського голови Лисичанська Олесандра Савченка, місто виділило 2 млн 200 тис грн для ліквідації заборгованості. Посадовець наголосив, що вже сьогодні, 22 серпня, у кранах містян з'явиться вода. 

Крім того, раніше для жителів міста почали підвозити питну та технічну воду. Проте, її привозять лише раз на день, тому місцеві бідкаються, що її не вистачає.

За інформацією, Держслужби з надзвичайних ситуацій, 21 серпня на трьох насосних і двох каналізаційних насосних станціях КП "Лисичанськводоканал" відновили електропостачання. Наразі здійснюється заповнення системи водою. Поки знеструмленою залишається лише насосна станція"Привілля".

Нагадаємо, у Луганській області в місті Лисичанськ знеструмили “Лисичанськводоканал” через заборгованість. Так, були відключені об'єкти КП Лисичанськводоканал - чотири насосні станції і дві каналізаційні насосні станції - в місті Лисичанськ. У результаті без води залишилося майже 100 тисяч місцевих. 

Відео Яка ситуація з водою в Лисичанську сьогодні - пряме включення

Уже четверту добу майже весь Лисичанськ на Луганщині залишається без води! Близько вісімдесяти тисяч жителів міста відключені від централізованого водопостачання за борги. Лисичанцям підвозять питну та технічну воду. Але чи вистачає її? Вчора ми обіцяли стежити за ситуацією в місті. Зараз з нами на прямому зв'язку жителька Лисичанська Альона Задорожня.   

Яка ситуація з водою в Лисичанську сьогодні - пряме включення

Залиште свій коментар

Вибір редакції