Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У домівки кримських татар знову прийшли окупанти, прикриваючись переписом

Окупанти заходять до людей на городи та оглядають теплиці, запитуючи про продавців наркотиків

У окупованому Криму в домівках кримських татар проводять рейди під виглядом перепису. Про це написав на своїй сторінці у Facebook журналіст Шевкет Наматуллаєв.

Згідно із його повідомленням, у селі Арпат, Алуштинського регіону поліцейські розпитують не лише про кількість членів родини, а ще й куди сім'я їздить та де навчаються діти. Окрім того, поліцейські запитують номери телефонів.

"…поліцейські ходять по домівках кримських татар, цікавляться тим, скільки людей проживає у будинку, куди їздять за покупками, де навчаються діти, хто в селі продає наркотики. До людей заходять в городи і оглядають теплиці", - написав він.

Окрім того, як пише Наматуллаєв, групу кримських татар поліцейські затримали кілька днів тому в Судакському регіоні біля їхнього будинку, тому що юнаки не мали при собі російських паспортів.

Нагадаємо, так звана "прокурор Криму" Наталія Поклонська підтвердила, що винесла рішення про призупинення діяльності Меджлісу кримських татар. Поклонська каже, що керувалася законом "Про протидію екстремістській діяльності". Її рішення було направлено в міністерство юстиції Росії для включення Меджлісу до переліку громадських і релігійних об'єднань, діяльність яких припинена на території РФ.

Залиште свій коментар

Вибір редакції