У донецьких шахтарів "урвався терпець" і вони вирішили протестувати

До протестів шахтарів підштовхнув катастрофічний стан підприємства та невиконання соціально-економічних гарантій.

Гірники донецької шахти "Трудовська" проводять акцію протесту. Центральний комітет профспілки працівників вугільної промисловості України розповсюдила заяву "Терпець урвався!...".

Гірники шахти "Трудовська" ДП "Донецька вугільна енергетична компанія" проведуть пікетування будівель галузевого міністерства в Донецьку та ДП "ДВЕК". Потім шахтарі пройдуть до Донецької облдержадміністрації та Міськвиконкому.

До таких дій шахтарів підштовхнув катастрофічний стан підприємства та невиконання соціально-економічних гарантій, відзначив голова профспілкової організації "Трудовська" Віталій Кузьменко.

Як зазначається, профспілкова організація неодноразово звертала увагу на існуючі проблеми і вимагала їх негайного рішення. У ході останньої зустрічі з заступником генерального директора "ДВЕК" Едуардом Поляковим і начальниками відділів ДП представники трудового колективу та профспілкові органи домовилися, що буде проведено детальний аналіз ситуації, що склалася, а вимоги гірників задоволені.

Але через два місяці нічого так і не змінилося, стверджують шахтарі. Обстановка на шахті за цей час наблизилася до катастрофічної. Шахта стоїть перед загрозою повної зупинки робіт з видобутку вугілля.

"Запасів діючої лави вистачить максимум на 3-4 місяці, а введення нової можливе тільки в серпні-вересні. Що говорити, якщо за грудень пройдено лише 20 метрів, а в січні - 1 метр виробок?. Працювати нічим, використовуване обладнання через зношеність постійно виходить з ладу", - розповів Віталій Кузьменко.

За його словами, роботи гірникам шахти ледь вистачить до червня, а такий стан справ веде до серйозних проблем в трудовому колективі.

"Люди не зможуть працювати, відповідно і отримувати зарплату, можливі масові звільнення, що негативно позначиться як на працівників, так і на подальшу долю підприємства", - наголосив він.

Читайте також:

На Луганщині шахтарям-інвалідам заборонили проводити акції під час візиту Януковича

Янукович побажав донеччанам бути хазяїнами країни

Єнакіївські шахтарі вибили довгоочікувану зарплату

ВідеоУ донецьких шахтарів "урвався терпець" і вони вирішили протестувати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: