У Донецькій області від сказу помер чоловік, ще четверо госпіталізовані

Чоловік був покусаний своїм собакою, але курс лікування від сказу не пройшов. Ще 4 людини заражені на сказ через напад хворої вовчиці.

Чоловік помер 2 вересня після укусів власного собаки, хворого на сказ, у селі Цукурине (Селидовський міська рада, Донецька область).

Про це сказано в повідомленні прес-служби Головного управління Міністерства з надзвичайних ситуацій та захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи в Донецькій області.

Він був госпіталізований того ж дня із діагнозом "підозра на сказ".

Встановлено, що чоловік був покусаний своїм собакою, але курс лікування від сказу не пройшов.

Тварина, яка його покусала, було ним убита і знищена, місце поховання дезінфіковано ветеринарною службою Селидового.

"Того ж дня у тяжкому стані здоров'я потерпілого госпіталізували в інфекційно-реанімаційне відділення міської лікарні, де він помер", - повідомляє прес-служба.

Крім того, 28 серпня в селі Ульянівка Червоноармійського району на 3 людей, які вночі охороняли поранену козу на городі, напала вовчиця.

Потерпілими виявилися чоловік, його син та племінник.

"Вони були госпіталізовані в лікарню з діагнозом "слинні садна кінцівок і передньої черевної стінки різного ступеня", завдані вовчицею. Після розтину тіла вовчиці було встановлено, що тварина була хвора на сказ", - сказано в повідомленні.

Лікар, який робив розтин тварини, також був інфікований.

"Того ж дня ветеринарний лікар, який здійснював розтин, був госпіталізований у лікарню з діагнозом "садна обох кистей". Лікар був інфікований у результаті контакту із трупом вовчиці, хворої на сказ", - уточнює прес-служба.

Стан здоров'я госпіталізованих задовільний.

На початку серпня Державний комітет з ветеринарній медицині висловив стурбованість ситуацією з поширенням сказу тварин в Україні.

З початку 2010 року в Україні виявлено 883 населені пункти, у яких зафіксовано це захворювання, що на 551 більше, ніж за аналогічний період 2009 року.

Читайте також:

У Перу зафіксовано спалах сказу у кажанів-вампірів: є жертви

Житомирщині загрожує епідемія сказу

На Черкащині скажений кіт покусав двох людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: