У Донецькій та Луганській областях у жителів перевірятимуть документи: в чому причина

Автор
Юлія ШевченкоЮлія Шевченко
Дата публікації
Перегляди
4962
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Донецькій та Луганській областях у жителів перевірятимуть документи: в чому причина

Фото: УНІАН

СБУ закликає жителів регіону з розумінням поставитися до можливих незручностей.

У Донецькій та Луганській областях від 13 серпня СБУ розпочинає масштабні планові навчання з протидії диверсійним і терористичним загрозам у цих регіонах.

Про це повідомляє 2 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях - м. Маріуполь

Навчання відбуватимуться впродовж місяця в умовах, максимально наближених до реальних, з використанням вогнепальної зброї та бронетехніки. Служба безпеки України закликала жителів регіону з розумінням поставитися до можливих незручностей, зберігати спокій і дотримуватись правил особистої безпеки.

"Просимо громадян за необхідності пересування містом мати при собі документи, що посвідчують особу (паспорт, посвідчення водія, довідку про навчання тощо)", - звернулися в СБУ.

Також мешканців регіону просять телефонувати до управлінь СБУ у разі виявлення підозрілих предметів чи осіб, причетних до НЗФ:

- 2 управління (з дислокацією в м. Маріуполь) Головного управління СБУ в Донецькій та Луганській областях, тел: 0629-52-53-94;

- 3 управління (з дислокацією в м. Сєвєродонецьк) Головного управління СБУ в Донецькій та Луганській областях, тел.: 06452-6-81-10, 06452-4-42-81;

- телефон довіри СБУ: 0-800- 501-482;

- Головного управління Національної поліції в Донецькій області, тел.: 102, 0629-51-98-01;

- Головного управління Національної поліції в Луганській області, тел.: 102, 06457-0-51-88.

Нагадаємо, що СБУ затримала російського шпигуна, який збирав дані про новітні зразки зброї та військову техніку, місця дислокації та кількість особового складу Збройних сил України.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4962
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація