У Донецьку біля прокуратури зарізали правозахисника

Убитий Ян Ківа, за заявою організації прав людини, займався правозахисною діяльністю, однак у міліції цю інформацію не підтвердили.

У Донецьку на території прилеглої до будівлі обласної прокуратури був убитий правозахисник Ян Ківа. За попередньою інформацією чоловіка зарізали.

Інформацію про вбивство підтвердив начальник Ворошилівського РВВС Володимир Козленко. Він утримався від коментарів, оскільки її розслідуванням займається слідчий відділ міськуправління МВС, але відзначив, що Ківа не був правозахисником.

Проте голова Донецької обласної організації "Всеукраїнський комітет захисту прав людини" Євгенія Ратникова повідомила, що убитий "займався правозахисною діяльністю".

"Його часто можна було зустріти в судах, його добре знала охорона Апеляційного суду Донецької області, він вів якісь справи", - заявила Ратникова.

Також вона повідомила, що убитий проживав неподалік від Донецької обласної прокуратури.

Ківа Ян був добре відомий у донецьких бізнес-колах у 90-і роки, коли він очолював Донгорбанк (первинна назва Акцептбанк).

Основним акціонером ПАТ "Донгорбанк" є закрите акціонерне товариство СКМ-фінанс, що володіє 99,9961% акцій банку. СКМ Фінанс є дочірньою компанією System Capital Management.

Читайте також:

Вбивця виграв справу проти України в Євросуді

У Підмосков'ї вбили депутата "Єдиної Росії"

Правозахисники: ніхто в Україні не застрахований від міліцейських тортур

У Росії вбитий відомий правозахисник

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: