У Донецьку будують міст україно-російської дружби з Віні-Пухом та П'ятачком

Донецькі блогери, які побували на місці будівництва об'єкту, вже виклали в Інтернет фотографії "Мосту дружби" та активно обговорюють його.

 У Донецьку будують міст україно-російської дружби. Розташований неподалік від Донбас-арени, він буде з'єднувати береги ріки Кальміус, яка протікає містом.

Блогери, які побували на місці будівництва об'єкту, вже виклали в Інтернет фотографії "Мосту дружби" та активно обговорюють його.

Найбільший подив у блогерів викликає оформлення мосту. Ковані металеві конструкції прикрашені не тільки прапорами України та Росії, але й фігурами мультиплікаційних героїв, Віні-Пуха та П'ятачка, яки тримають у руках повітряні кульки.

Цікаво, що П'ятачок тримає у руках повітряну кульку з кольорами українського прапору, а Віні-Пух, відповідно, тримає кульку "російську".

Зазначимо, що будування мосту дружби саме через Кальміус має історичне підґрунтя. 30 квітня 1746 року указом російської імператриці Єлизавети була встановлена межа між запорізькими і донськими козаками. Межею оголошувалася річка Кальміус на всьому її протязі від витоків до гирла: на захід від неї землями і ріками володіли запорожці, на схід - донці.

Цей кордон як кордон між областю Війська Донського і областю Війська Запорізького, а пізніше Катеринославською губернією, зберігався до самої революції.

Читайте також:

На Донеччині пам'ятник Леніну розмалювали жовтим та блакитним

Донецька область має намір вступити до єврорегіону

Талісмани Євро-2012 спустилися у донецьку шахту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: