У Донецьку і Дніпропетровську може з'явитися наземне метро

Віце-прем'єр-міністр - міністр інфраструктури Борис Колесніков повідомив, що його міністерство розглядає можливість будівництва наземних ліній метрополітену в Дніпропетровську і Донецьку.

Наземні лінії метро можуть з'явитися у Дніпропетровську та Донецьку. Про це повідомив віце- прем'єр-міністр Борис Колесніков.

"Ми працюємо з компаніями, що побудували дубайське метро, і намагаємося у Дніпропетровську і Донецьку знайти ефективніший, недорогий і сучасніший вихід. Там, де немає історичного центру, все ж будувати над землею, як це зроблено в Дубаї. 63 км дубайського метро було побудовано за 7 років, а трошки більше 50 км київського метро - за 50 років. Тому там, де немає історичного центру - немає сенсу лізти під землю. 6 км над землею за вартістю дорівнює 1 км під землею. Це вигідно", - наголосив Колесніков.

Запуск наземного метро планується і в Києві. В його основу покладено залізничне кільце столиці. Запустити його планують до початку ЄВРО-2012.

Раніше повідомлялося, що в Дніпропетровського метрополітені може з'явитися наземне метро, що дозволить збільшити обсяги перевезень у 17 разів. У разі схвалення проекту наземної гілки, Дніпропетровськ зможе здійснити будівництво за власний рахунок, повідомили в мерії міста.

Нагадаємо, у вересні "Київпастранс" спільно з залізницею запускають кільце електрички. Тепер станцій буде не дві, а дванадцять, більшість з них – у людних місцях, а половина - біля метро. Повне коло поїзд робитиме за 40-50 хвилин. Спочатку електричкою було заплановано з'єднати величезний масив Троєщина з правим берегом, однак проект було недопрацьовано, оскільки від самої Троєщини до станції – кілька кілометрів.

Читайте також:

У Дніпропетровську з'явиться наземне метро

У Києві за два місяці з'явиться кільцева гілка між станціями метро

У вересні в Києві з'явиться четверта гілка метро - наземна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: