У Донецьку – масове отруєння малюків: підозрюють молочну кухню

Від 25 до 35 малюків опинилися в інфекційному відділенні міської лікарні з діагнозом "отруєння". Причину отруєння шукають у продукції молочної кухні.

Близько 30 малюків у Донецьку знаходяться в інфекційному відділенні міської лікарні № 1 (лікарня Вишневського) з діагнозом "отруєння".

Інформацію про це підтвердила заступник головного державного санітарного лікаря Донецької області з епідеміологічних питань Тамара Беломеря. "Я підтверджую, що діти захворіли", - сказала вона, пообіцявши оприлюднити детальну інформацію про цей інцидент пізніше.

Імовірно, діти напередодні госпіталізації вживали продукцію молочної кухні Ворошиловського району: сир, сметану і кефір. В даний час підприємство закрите.

СЕС взяла проби всіх молочних продуктів, виготовлених молочною кухнею, для проведення аналізу на предмет інфікування. Чи пов'язано групове отруєння дітей з роботою саме цієї молочної кухні говорити поки рано.

Точну кількість дітей, батьки яких звернулися за допомогою з діагнозом "отруєння" з'ясувати не вдалося. За різними даними, мова може йти про 25-35 малюків.

Молочна кухня, яка потрапила під підозру, була урочисто відкрита в Донецьку 17 грудня 2010 після реконструкції в присутності міського голови Олександра Лук'янченко.

Читайте також:

На Житомирщині комп'ютер отруїв на смерть 2-річну дитину

У Китаї діти отруїлися відходами виробництва батарейок

Масове отруєння курсантів у Харкові: госпіталізовано 88 людей

ВідеоОтруйне молоко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: