У Донецьку невідомі перетворили околицю міста у відстійник нечистот із жахливим смородом

Дата публікації
У Донецьку невідомі перетворили околицю міста у відстійник нечистот із жахливим смородом

Люди задихаються від смороду нечистот, які привозять у цистернах

Надійшов сигнал SOS із шахтарського міста.

Мешканці околиці Донецька закликають врятувати їх від екологічного лиха. Невідомі перетворили їхній район у відстійник, масово зливаючи відходи виробництва. Люди скаржаться на нестерпний сморід і погіршення самопочуття, — йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Щойно розпочалася спека, життя їхнє стало нестерпним, скаржаться жителі району колишньої 20 шахти. Через сморід дихати не можна ні вдень, ані навіть уночі. Люди кажуть, що у дітей з'явилася висипка на шкірі, а в дорослих — кашель.

Джерело смороду розміщене у низині біля шахти. Туди невідомі почали звозити відходи. Люди зафільмували, як курсують цистерни і зливають нечистоти. Спочатку лили в ярки, потім почали рити котловани і наповнювати їх. От тільки на цистернах - жодної позначки чи напису. Є тільки номери, за якими, сподіваються люди, забруднювачів довкілля можуть знайти.

Неозброєним оком видно, що в імпровізованих відстійниках триває хімічна реакція: смердюча рідина - кипить і булькає, а довкола висохли всі дерева. Ядучий сморід поширюється звідси на кілометри: від цього запаху перехоплює подих, паморочиться голова та ріже очі.

Люди поскаржилися в санстанцію та місцевим чиновникам, але відповіді так і не отримали. Тепер сподіваються на природоохоронну прокуратуру, там розпорядилися дослідити зразки ґрунту і повітря біля відстійників. Там обіцяють докласти максимум зусиль, щоб встановити осіб, які здійснили забруднення.

Якщо винуватих не знайдуть, люди погрожують забруднювачам самосудом.

Раніше повідомлялося про те, що на Дніпропетровщині люди перекривали трасу, бо п'ють смердючу воду і дихають поганим повітрям

Кореспондент ТСН Світлана Федчун.

На Донеччині люди просять врятувати їх від екологічного лиха

На Донеччині люди просять врятувати їх від екологічного лиха
Наступна публікація